Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Barátom pórúl járt. Szerintetek?

Zed345 kérdése:

Barátom pórúl járt. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Szorult helyzetbe került ès hitelt akart felvenni baràtom.A munkahelyèn a főnöke mondta neki hogy van egy bennfentes embere a banknàl aki miatt biztos a siker a hitel elbíràlàsnàl de adni kell neki 200 ezer forintot.

Interneten töltötte ki a hitelkèrelmet,az elbíràlàs sikeres volt megkapta a pènzt 5millio forintot.

A fönökènek rögtön odadta azt a 200 ezret a bennfentes ember sikereiert.

Ez nekem furcsa csak vagy valóban pènzlehúzàs törtènt?



#csalás #àtverès
2017. nov. 7. 15:12
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
Ekkora balek a világon nincs... De ezek szerint mégis van.
2017. nov. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
88%

Hát. Az internetes hitelkérelemmel is valódi ügyintézők dolgoznak, szóval ha hátulról meg lett szervezve, hogy a megfelelő ember foglalkozzon a barátoddal, akkor lehet valóban segítettek neki, bár nagy hülye volt, hogy tényleg odaadta a pénzt.

Ez lenne az optimista válaszom. Mivel sajnos nem vagyok optimista, sajnos én is azt mondom, hogy jól palira vették szegényt :D

2017. nov. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

de most nem tökmindegy? a pénzt megkapta

most már azzal foglalkozzatok miből fizetitek vissza, mert a sztoriból nem az rajzolódik ki, hogy nagyon sikeresek lennétek

2017. nov. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A spanod alapból egy címeres tökfej hogy ilyen könnyen bekapta a csalit.
2017. nov. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!