Kezdőoldal » Politika » Rendőrség » Még pár hónapja összeverekedte...

Még pár hónapja összeverekedtem egy illetővel és ő jobban pórul járt mint én egy vendéglátó egység előtt, állítólag feljelentett. Még a mai napig nem kaptam levelet a rendőrségtől, miért?

Figyelt kérdés

2017. aug. 30. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Mert lehet mégsem akkora tahó és nem jelentett fel.
2017. aug. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Április közepén volt az incidens
2017. aug. 30. 19:06
 3/9 anonim ***** válasza:
De akkor sem jelentett fel.
2017. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig nem húzzák a rendőrségen? Azt mondták fél év is eltelhet mire kapok idézést
2017. aug. 30. 20:19
 5/9 anonim ***** válasza:

Az idézést rég megkaptad volna.

Felejtős a dolog.

2017. aug. 30. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, írhatsz neki egy köszönömöt.
2017. aug. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Rendben, egyik haver mondta hogy régebben volt valami zaklatásos ügye, egy szeptemberi hónapban telefonon és személyesen is zaklatott egy illetőt (tartozás miatt) és az meg feljelentette, és következő év februárjában kapott egy idézést hogy előző év szeptember 3 tol október 7 ig folyamatos fenyegetésekkel illette a sértettet. Jó persze ott nem lett semmi a végére, de fura hogy hónapokkal utána kapja az idézést. Láttam is a papírt anno a fenti dátum volt rajta, ez hogy lehet?
2017. aug. 31. 06:14
 8/9 anonim ***** válasza:

Én ezt nem nagyon értem. Verekedni kocsma, diszkó előtt az megy, de miért nem jársz utána, inkább gyötröd magad hónapokig, hogy mi lesz...


Egyszer, még fiatal koromban satu részegen összeverekedtem egy sráccal( mondjuk nagyon nem vagyok rá büszke), nekem is hasonló kétségeim voltak, mert foszlányokba arra emlékeztem, hogy rendőrök is voltak kint, meg pofáztam azoknak is. Rá kétnapra beballagtam a kapitányságra, megkértem őket, hogy legyenek oly jók és meséljék már el, hogy mi történt, mert az emlékeim több mint hiányosak. Fel is jelentettek még akkor éjszaka, és bíróság, rendzavarás, 20 ezer lett a vége.


Menj és kérdezd meg, az a biztos, de valószínűleg semmi.

2017. aug. 31. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zápor 3.0 ***** válasza:

Alapvetően nincs abban semmi fura, hogy akár több hónap telik el a bűncselekmény és a gyanúsított idézés között.


Gyanúsításra csak megalapozott gyanú esetén kerülhet sor, ahhoz pedig bizonyítékokra van szükség, csak úgy "bemondásra" nem lehet senkit meggyanúsítani.


A bizonyítékok beszerzése érdekében pedig tanúkat kell meghallgatni, esetleg szakértőket kirendelni, megkereséseket küldeni, amikre sokszor hetekkel később válaszolnak csak. Úgyhogy könnyen el tud húzódni akár 3-4-5 hónapot is.

2017. aug. 31. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!