Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tennétek ha a munkahelyete...

Mit tennétek ha a munkahelyeteket 4-kollégátok uralná'?

Figyelt kérdés

Egy nagy cégnél dolgozom már 5-éve,jó a fizetésem csak az emberekkel van probléma...

Négy kolléga szisztematikusan kifúr' egy-egy embert...fel sem tűnt évekig-mert mindig nagy volt a po.ájuk és sokan nem is hagyták magukat,de még is sorra fogytak el a kollégák. -Azok akikre ezek négyen épp rászálltak.

Kétszer volt csop vezető váltás is,egyszer műszakvezető is.

Sajnos a többi koléga is be van tőlük xarva..-nem dolgoznak,cigiznek-alszanak...De hatalmas együtt a hangjuk.

A mostani főnökünk sem bírv velük csak nézi,hogy többen felmondanak-haverom is és most én lettem kinézve mint célpont!


Mit tehetnék? -mert a fizetés kellene,nem szándékozom elmenni.

Ötletek?



#munka #arrogáns #lógósok
2017. nov. 14. 21:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
Valamit nagyon nem jól csinálsz csináltál ha 5 éve vagy ott és még mindig itt tartasz, hogy szavad semmi és úgy szállnak rád mint egy kocsogre .
2017. nov. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Hát pont,hogy eddig rám nem mertek mert nem hagytam,csak akik meg az én táborom erősítették nem bírták az örökös vitákat és felmondtak sorra,közben én feljebb jutottam mint ők mert képeztem magam.

Haverom is váltott mert nem bírta a légkört így egyre több a pofázás az irányomba is.

2017. nov. 14. 21:17
 3/13 anonim ***** válasza:
Falkatörvény. Szétkellene 'robbantani őket mondjuk a főnöködnek.
2017. nov. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%
Ilyenkor kellene a vezetőknek lépni valamit, mert az ő zsebükre is megy a dolog. Ha hagyják, akkor vagy nekik is érdekük fűződik hozzá, vagy nem valók vezetőnek.
2017. nov. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Egyenként kell őket levadászni. Vasrúddal. Most már ötkörül sötétedik. A térdét törd szilánkosra. Hidd el utána nem lesz akkora arcuk.
2017. nov. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

#4 Pontosan,-csak ugye melyikük fogja elismerni ezt?


Nem bír velük így a többiekre tolja a munkát...aki visszapofázik és nincs annyi "támogatója" rászállnak.

Át akartam menni mádik műszakba-de az úgy megy ha valakivel cserélek...-de a "nagyhírűek" miatt nincs az az észnélküli aki át akarjon jönni.

2017. nov. 14. 21:41
 7/13 A kérdező kommentje:

#5 Hát mondjuk megérdemelnék...


A melóhely parkoló kivilágított,bekamerezott.

A kocsijukhoz is falkában mennek.

2017. nov. 14. 21:45
 8/13 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb mindenki lelép majd a cégtől, ne aggódj. Te is jobban jársz, ha keresel mást. A haverod is lelépett.
2017. nov. 14. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Ismerős sztori

Ugyan ez volt az első munkahelyemen is.

Csakhogy nálunk ez a 4-5 ember ez seggnyalo is volt egyben, joba voltak a fonokokkel.. de hat egyik okos főnököt se érdekelte mer nem mi hoztuk a nagyobb bevételt a cégnek illetve az a pár ember is elvitte a sort.

Engem azer turtak ki onnan mert nem mentem szombaton 4ezer forintért túlórázni, illetve mer nekik is mindig vissza szoltam ahogy a kedves főnököknek is(ha kellett). Így hat annak ellenére hogy elég jól dolgoztam at tettek egy rosszabb reszlegre folyamatos műszakba..aztán fel is mondtam.

2017. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor is egy gyíkember vagy, egy gyíkarc, ott vagy öt éve és szórakoznak veled és hagyod, hogy mindenkit elmarjanak onnan !!! Miért nem állsz a sarkadra, aztán burítod meg őket valahol, vidd le valamelyiket a földre, szorongasd meg a nyakát aztán kérdezd már meg tőle , hogy kivel akar ő együtt dolgozni, kivel akarja körülvenni magát, az arab cigányokkal akit majd oda rak tonna számra az önkormányzat ?!


Nekem is volt szerencsém ilyen gazember emberekhez !, és működnek mind a mai napig, sajnos, mert egy olyan korban, egy időben működtek, amikor még a vezetők is egy régi vágású, régi időből itt maradt hulladékok voltak. Semmit nem lehetett kezdeni velük, de ennek már 17-10 éve legalább.


A párba, csoportokba járó emberek, egy gyáva, nem is tudom nevén nevezni őket, hogy mik. Egyedül maradnának, nyivolyogna, sivolyogna mikor jól meglapogatnád.

2017. nov. 15. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!