Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nálatok mennyire gyakori az...

Nálatok mennyire gyakori az ölelés munkahelyen kollégák vagy főnök-kolléga között? Ölelt már meg valaha kollégátok vagy főnökötök?

Figyelt kérdés
2017. febr. 12. 16:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Főnökömmel soha( mindig ellenkező nemű főnökeim voltak), kolléganőkkel előfordult már, de azokkal gyakorlatilag baráti a viszonyunk (nem járunk össze munkán kívül, de nagyon jóban vagyunk). De talán 1-2 alkalom volt Velük is, ha épp olyan dolog történt. Pl. visszamentem hosszabb távollét után dolgozni, meghalt valakije, ilyenek.
2017. febr. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%
semennyire! Ha elvárnák, akkor se! Melóhely, nem szeretet otthon. dolgozni járunk be, nem haverkodni, vagy ölelkezni.
2017. febr. 12. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Andizsuzsi ***** válasza:
Én nem ölelkezek senkivel a szűk családon kívül, azt sem szeretem, ha túl közel jönnek, de én ilyen vagyok. Vannak, akik ölelkeznek, az nem zavar, csak engem ne akarjanak belevonni.
2017. febr. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
11%
Isten mentsen, hogy engem az a r.banc megöleljen!
2017. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Hárman jóban vagyunk kolléganők. Mi, ha baj van,.vagy nagy öröm éri a másikat, akkor megöleljük egymást. De mi munkán kívül is találkozunk, barátok vagyunk. A fonokunk pedig egy ölelgetős, simogatós ember, vele is előfordult már, hogy megöleltük egymást, pl amikor megszületett a második kisfia, vagy én elkérezkedtem egy uh-ra, ahol elég lesujtó hírt kaptam, de muszáj volt visszamentem dolgozni és elsírtam magam.

Korábbi munkahelyemen is volt két kolléganő, akivel jóban voltunk, barátok lettünk, ott elofordult ölelkezés. Az ottani főnökünk is szívesen ölelgetett volna minket, de ő hátsó szándékkal tette volna... Így tőle távol tartottuk magunkat amennyire csak lehetett.

2017. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
20%
Így most kicsit nehéz is elképzelni, hogy felnőtt nők ölelgetik egymást az irodában.
2017. febr. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A kolléganőm egyik reggel bejott rettentő szomorúan. A konyhában beszélgettünk vele és elmondta zokogva, hogy a 31 eves fia tüdőrákos csontáttétel. Ezen a ponton úgy éreztem, hogy mondani semmit nem tudok, csak megölelni. És ahogy kísérjük az egész családot ezen az úton, amikor jó híreket kaptak és amikor rosszakat, és most amikor már sajnos végstádiumban van a fiú, most is sokszor "csak" egy ölelésre futja, mert mondani nem tudunk semmit.

Akármennyire is furcsa neked. De amikor pl elmentem egy hosszú tappenzre, mert méhtestrák gyanúval műtétre kényszerültem, akkor is megöleltek utolsó nap. Mi ilyenek vagyunk. Nem tudom, hogy ebben mi annyira furcsa.

2017. febr. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Nekem nem furcsa, ha egy munkahelyen megölelik egymást az emberek.


Azért kérdezem, mert volt olyan hely, ahol a főnök körbeölelte minden nap a fél irodát, volt olyan hely, ahol a beosztottak egymás közt adtak ölelést... A jelenlegi helyemen senki senkit nem ölel meg, engem is csak egyszer ölelt meg a kolléganőm akivel igen jóban vagyok, mert nagyon sírtam valami miatt.


Érdekel, hogy másoknál milyen gyakori az ölelés a munkahelyen.

2017. febr. 12. 18:00
 9/13 anonim ***** válasza:
#7 Hát ez elég durva!! Azt nem tudni mitől alakult ki neki?
2017. febr. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Az egyik kollégámnak ez volt a mániája, Tőle tanultam meg ennek a jelentőségét. Már nincs velünk :(:(.

A főnököm 1× ölelt meg, amitől kiakadtam, mert hiteltelennek tűnt az egész, ezért nem öleltem vissza.

2017. febr. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!