Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Vajon akarhat többet is a...

Vajon akarhat többet is a kollégám?

Figyelt kérdés

Nos akkor kezdem... én 20/L vagyok,ő 38/F. Na ennyit kell írnom, tuti jönnek majd a "csak d*gni akar" kommentek :D


Szóval 5 hónapja vagyok a melóhelyemen. Nagyon jó hely, minden kollégàmmal jól kijövök. Kb 20-an dolgozunk a cègnèl, ebből 5 nő,èn vagyok a legfiatalabb, a többi 35 + os. A férfiak között is csak 3 30 alatti van.


Na,a lényeg, hogy az egyik üzletkötővel az eleje óta nagyon jóban vagyok, ő az egyetlen akivel melón kívül is szoktam néha beszélgetni (pedig tényleg nagyon jóban vagyok a többiekkel is).

Mivel ő üzletkötő, csak heti 2 nap szokott benn lenni nàlunk. De telefonon majdnem minden nap beszélek vele, akàr többször is, mert ha valami kell neki, mindig engem hív (nem a kollégàimat haha).

És szinte mindig flörtölünk telón, ha megcsinálok neki valamit, mindig olyanokat mondd hogy "tündér vagy, kiràlynő vagy, imàdlak". Élőben is mindig dícsér a kollégàk előtt. "Csinos vagy, jó ez a póló...".


Nemrég utaztunkle a kutyàmmal a szüleimhez vidèkre, és kiderült hogy ő a közelbe megy (20 kmre), és mondta hogy nagyon szívesen levisz. Sőt, elvitt egészen a hàzunkig. Pedig nem kellett volna, szüleim eljöttek volna értünk addig, ahova ő ment. De ragaszkodott hogy elvisz hàzig. Kérdeztem hogy mivel tartozom, anyit mondott hogy egy puszival. Kapott 3-at :D ez volt az első puszink.


Ma mondta telefonba hogyha bejön este, akkor kapok puszit a buksimra a sok dologért amit segítettem ma neki.

Be is jött munkaidő vége előtt 20 perccel, de csak megsimogatta a fejemet, de gondolom azért mert ott voltak a kollégàk.

Aztàn pont úgy alakult hogy a közvetlen mellettem lévő kollègàim elmentek, mert munkaidő vège volt, èn meg ott maradtam és hívtam őt hogy benn hagyott egy szâmlàt, jöjjön vissza érte. Mondta hogy màr jön is. Belépett oda az irodàba és rögtön megölelt és megpuszilta a fejemet. Utàna én öleltem magamhoz, majd elengedtük egymàst, mire újra magához húzott és mèg 3-szor megpuszilta a fejem. Utàna elengedett, èn meg bocsànatot kértem tőle, mert volt egy dolog amit elrontottam (de akkor màr ki volt javítva), mire mondta hogy ugyan, hagyjuk màr, aztàn hirtelen szàjon puszilt.

Mit ne mondjak, elèggé meglepett.


Szerintetek ez jelent valamit? Akarhat többet is?


Egyébként sajnos van baràtnöje, bàr nem mesèlt róla szinte semmit, a többiektől hallottam hogy rossz a kapcsolatuk, nyàron is szétmentek, aztàn újra össze. De csak szenvednek egymàs mellett.


2017. nov. 14. 22:17
1 2
 1/18 anonim válasza:
100%
Beszarok ez cuki :D
2017. nov. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
Egyértelmű, hogy bejössz neki, viszont ááá van barátnője, az neccesz, szakítania kéne vele, bármilyen rossz kapcsolatban s vannak nem fer a csajjal szemben..kérdezz rá finoman hogy mi van vele, csalás barátok..tudod ilyen körítésesen.
2017. nov. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
65%
:)
2017. nov. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
51%
Egy gyerek vagy, akitől egy semmitől is elolvad, neki pedig kapuzárási pánikja, aki önzőségében és elégedetlenségében egy kislánynál keres vigaszt. Elvesztegetett időnek fogod érezni később minden percét ennek a viszonynak.
2017. nov. 14. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem igen akar tőled vmit, de hogy mennyit azt csak ő tudja, de tuti hogy bejössz neki☺ de holnap kiderül mi is volt a mai, meglátod majd hogy viselkedik...majd írdd meg mi lett a vége😊nagyon kis love storynak hangzik😄egyébként mi történt, miután szájon puszilt?


Ui.:

Azért az nem semmi, hogy van baratnője és ilyeneket csinál...ne érts félre, sokkal tisztességesebb lenne a részéről ez a fajta közeledés, ha nem lenne barátnője...így elég necces és róla is elárul egy-két dolgot pl nem biztos, hogy ott hagyja a biztost a bizonytalanra vagy csak szédít, mert 'frisshús' vagy a cégnél...az új emberek varázsa😄 de azért én szurkolok☺

2017. nov. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
36%

Na, egy újabb kis fruska, akinek bilibe lóg a keze.

Jó úton haladsz a pofáraeséshez, hajrá. Értem én, hogy legyezgeti az egódat, de neked tényleg kéne egy olyan féreg, aki ilyeneket csinál a kapcsolata mellett? Szánalom.

2017. nov. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

5-ös,a puszi után még 2 szót váltottunk, és indultunk ki (ő még intézni valamit, èn haza). De így is kissè furcsán néztek rànk azok a kollégàk akik még ott voltak a folyosón.


Holnap nem jön be, legközelebb csütörtökön jön, de nem hiszem hogy akkor sokat tudunk beszèlni, mert aznap jön a Nagy Nagy főnök. Szóvak tuti mindenki tiszta ideg lesz.


De majd ìrok hogyha van valami :)

2017. nov. 14. 23:00
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Igen, akar,de azt csak ő tudja,hogy mit.

Vagy csak annyit,hogy tedd szét neki a lábad, vagy többet is.

Nem hülyeségből mondom, nekem is volt (van) ilyen munkatársam. Bekerültem a melóhelyemre, megismert, aztán én voltam a kedvence, állandóan jött, érdeklődött, meghívott kávèzni, közben meg próbálkozott ezerrel. Ő is azt mondta, hogy rossz a kapcsolata a baràtnőjével, és ha leszek a barátnője, akkor otthagyja. :-)

Mondtam neki,hogy előbb ne legyen barátnője, aztán megbeszèlhetünk egy randit. Na, ennek 2,5 éve. Ő azóta is azzal a csajszival van, és minden új csajszinàl bepróbálkozik, ahogy látom, meg mesèlték az újak (inkább áradoztak róla...). Még miután lepattintottam a sràcot, nèha voltak megjegyzései, próbálkozott, egész addig, amíg majdnem 2 éve össze nem jöttem a párommal. Azóta csak vègigmérős pillantásai és kétértelmű utalásai vannak. Szerintem megsértettem az önérzetét azzal,hogy én nem adtam meg magam...

2017. nov. 15. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nyilván bejössz neki, az ember nem puszilgatja (főleg szájon) a kollégákat, akikre csak haverként tekint. Viszont, ha van barátnője, én nem bizalmaskodnék így vele. A másik nővel szemben sem tisztességes, hogy ölelgeted a pasiját, meg adod alá a lovat. Fordított esetben te sem örülnél, ha a pasiddal így viselkedne egy kolléganője, nem? Ülj le vele, és kérdezz rá, akar e valamit, mert simán lehet, hogy csak szórakozik kicsit, hogy feldobja a mindennapjait, meg növelni az egóját.

Ha meg azt mondja, szakítani fog a barátnőjével, akkor várd meg, míg szakít, mert lehet hogy csak megy a duma, de csak ezzel akar befűzni.

Volt egy kollégám, aki egy csomó nőnek beadta, hogy milyen borzalmas otthon, és hogy szakítani fog. Közben semmi gond nem volt, csak így tudott csajozni, aztán másnap nagy nevetve mesélte a munkahelyen nekünk, hogy megint milyen naiv nőt döntött meg. Ez úgy 6 éve volt, azóta is a ugyan azzal a csajjal él.

2017. nov. 15. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Fejlemèny:

Az éjszaka ìrt üzit, hogy végzett a melóval, írt emailt (céges), majd reggel hív.

Nem hívott reggel, én hívtam 11-kor, de nem azèrt mert ő nem hivott, hanem egy másik dolog miatt kellett beszélnem vele. Nagyon mosolyogva vette fel a telefont (hallani lehetett a hangján) és mondta hogy nem gondolta volna hogy 11-ig kibírom hogy nem hívom fel.

2017. nov. 15. 15:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!