Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy pasi most csak szex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasi most csak szex kapcsolatot akar, később nég akarhat ezenkívűl többet?

Figyelt kérdés
kinek milyen tapasztalata van?
2017. aug. 4. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%

Nem fog többet akarni.

Bár nekem nincs ilyen tapasztalatom (hála az égnek)

2017. aug. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
34%
A filmekben igen, a valóságban kb 1% esély van rá.
2017. aug. 4. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Előfordul, hogy komoly lesz belőle. Bár nem láttam erre vonatkozó statisztikát, de szerintem több, mint 1 százalékban.
2017. aug. 4. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

koszi

3as foleg

2017. aug. 4. 23:12
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kolompár Achillesz - Lehet te egy rendes fiú vagy és van benned együttérzés. De nem ez jellemző a többségre. Oké, lehet nem 1% esély van rá, nem is egy tudományos szakiratból szereztem... csak azt szerettem volna jelezni a kérdező felé, hogy ne legyen naiv. De ha még így is lenne, gondolom akkor is az 1%ba kapaszkodna (azok után, hogy csak a te válaszodat látta meg, mert ezt akarta látni). Én csak egy véleményt mondtam, de nem mindenkit lehet megmenteni saját maga elől. Valaki álom világban marad, aztán ha a herceg nem olyan amilyennek ő képzelte jön a sírás...
2017. aug. 4. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem együttérzésből írtam. Szerencsére az emberek többsége nem gép. Gyakran előfordul, hogy legalább az egyik fél elkezd többet érezni. Esetenként mind a kettő. Persze nem lehet erre építeni.
2017. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Előfordul, én se azt mondtam, hogy nincs ilyen. Csak a nők hamarabb alakítanak ki ilyen érzelmi kötődést. Meg gondolj bele, hány olyan kapcsolat van ami az egyik fél számára csak a szexről szól, a másik pedig naivan szereti, hányan tartanak szeretőt (és nem csak férfiak, hanem nők is). Nem rossz indulatból mondom, csak ha egyszer elkövetsz egy hibát szeretnél segíteni másoknak, hogy ők ne menjenek azon keresztül amin te. Persze másik vagyunk, nem ugyanaz a helyzet. Hangsúlyozom továbbra is ez csak egy vélemény volt. :)


Kérdezőhöz még: Hány évesek vagytok?

2017. aug. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
7es: én 19l, ő 18
2017. aug. 4. 23:38
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Azért nem, mert egy olyan nőre, akivel csak összejárogat kamatyolni, nem fog barátnő jelöltként tekinteni. Kb mintha k-rvázna, csak éppen nem fizet a szolgáltatásért. Persze a hivatásosok is van, hogy kapcsolatban élnek, de azért mindig ott lesz az, hogy lehet más ember is használja, hiszen nálam is könnyen belement a dologba.

2017. aug. 4. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
9es koszonom neked is! ment a zold
2017. aug. 4. 23:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!