Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A főnöknőnek adhatok a névnapj...

A főnöknőnek adhatok a névnapjára ilyen, te vagy a világon a legjobb főnöknő oklevelet?

Figyelt kérdés

Mit szólhatna hozzá?

Csak azért mert, párszor lecseszett még régebben, de amúgy egész kedves, aranyos.


2017. nov. 15. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Olyan nagyon nyálas, nyalizós, puncsos egy tárgy ez. Mennyi ideje dolgozol ott (?) mert ha 10 éve dolgoznék ott nála, vele, max akkor adnék egy ilyet, de csak a poén kedvéért, na meg azért mert lenne benne igazság is.

Ha rövid ideje vagy ott, akkor nekem egy ilyen ajándék olyan körmönfontnak tünne, nem tudom.

2017. nov. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

4 éve, Amúgy ha nem tudsz nyalni munkahelyen akkor szopni fogsz :D

Amúgy egyből ezt gondoltam, nincs benne igazság.

2017. nov. 15. 20:24
 3/8 anonim ***** válasza:
Sosem volt az erősségem a nyalás, vagyok olyan amilyen vagyok. Négy év, az szép idő, akkor adj neki egy ilyet :D
2017. nov. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A főnöknek nem kel adni semmit jobban lenni sem kel vele csak elviselni.Túl sokáig voltál ott ilyenkor előfordul az emberekkel hogy, rossz embereket elkezdenek jónak látni.
2017. nov. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Főnökként azt gondolom, hogy ez nagyon gáz ötlet.
2017. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi kb 20-an tartoztunk egy főnök alá (talán 2 hónapja dolgoztunk vele). Mikulásra mindenki kihúzta valakinek a nevét, és adni kellett egy kis apróságot.

Én pont a főnök nevét húztam, és vettem neki egy ilyen táblát:

[link]

2017. nov. 16. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Tényleg lehet, hogy túl sokáig voltam ott, mert beleestem mint vak a szakadékba :D
2017. nov. 16. 18:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha új vagy, akkor ez szerintem nem lenne okos lépés. Ezzel azt üzennéd, hogy mindenáron be akarod nyalni magad, ami a többi kolléga ellenszenvét is kiváltja.
2017. nov. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!