Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 150000 nettó, szolgálati...

150000 nettó, szolgálati lakás, szolgálati rezsi, szolgálati autó. Bevállalnád?

Figyelt kérdés
(Ha minden más körülménytől eltekintünk)

2017. nov. 17. 19:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Hogyne..
2017. nov. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%

Biztos, hogy nem. Nem adnám fel érte a nettó 350.000 Ft-os fizetésemet.


24/F (szoftverfejlesztő)

2017. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Itt a városomban igen, amúgy nem. 150-160at így is megkapom jelenleg, a szolgálati dolgokért nem mennék máshová.
2017. nov. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
most nem azer de 2es mer 0%os?
2017. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
82%

Nem, a szolgalati xyz nem lesz a tied mig a vilag.

Sot mar most kapok 250 ezret plusz szolgalati lakbertamogatas.

2017. nov. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Alapvetően nem mert bár jelenleg se lakásom, se autóm, de egy lakáshitellel és saját autóval közel ugyanitt lennék, de akkor az legalább a sajátom.
2017. nov. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha kényszerhelyzetben lennék, igen, egy darabig, amíg egyenesbe jövök. Véglegesen nem valószínű.

Apám munkásszállón élt fiatal korában egy darabig, nem volt szüksége saját lakásra, mert a munkája állandó ingázással járt akkoriban, később persze feljebb lépett, és lett lakás is, de kezdetben jó volt az, ami volt.

Öcsém munkája olyan, hogy ő is szolgálati szállást kapott, most albérlet támogatást kap. Amíg nem tervez családot, ez tökéletesen megfelel, ami pénze megmarad, azt meg félre tudja tenni.

Nekem most már van saját lakásom, és innen csak valami nagy zűr miatt kellene mennem, ha úgy alakul, de egyelőre ilyen veszély nem fenyeget. Ha viszont mégis akkora baj történne, én nem szégyellném a szolgálati lakást.

Különben lehet itt dobálózni azzal, hogy jelen helyzetünkben nem fogadnánk el, mert most jobban élünk, persze, senki nem szeret lejjebb adni, de vannak, akiknek viszont ez nagyon jó lehetőségnek számítana kitörni mondjuk egy sokkal rosszabb helyzetből. Attól, hogy nekünk most nincsenek ilyen problémáink, még vannak szegényebbek is.

2017. nov. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
lakás, rezsi, és autó (pláne benzinkártyával) - egy jobb városban kb nettó 250 ezer havonta, amellett azért a 150, amiből csak kaját kell venni nem rossz
2017. nov. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól hangzik
2017. nov. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Szolgálati lakás? Ha élhető és csak én lakom benne, akkor rendben van.

Szolgálati rezsi? Ha fizetik, amivel a lakás jár, akkor az is rendben van.

Szolgálati autó? Nem rossz dolog, bár sajnos sokszor az ilyen autó a "rugalmas", vagyis éjjel-nappal tartó munkaidő tartozéka.

Mindenesetre én vállalnám. A havi 150 nettóból fiyen lejön annyi, amennyit eszem, a többit a cég állja, tehát úgy érzem, meg vagyok fizetve annyira, amennyire kell.

2017. nov. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!