Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Másutt is úgy megy hogy vagy...

Másutt is úgy megy hogy vagy aláírod az új szerződést vagy ki vagy rúgva?

Figyelt kérdés

Másutt is így megy? Ott az új szerződés ami nyilván rosszabb mint az előző (különben nem kéne új szerződés se) és vagy aláírod vagy ki vagy rúgva?


Másutt is így kommunikálják ezt?

És uyge utólag bizonyítsd be adott esetben hogy te nem saját szabad akaratodból hanem presszió alatt írtad alá... hiszen ki akarja hogy kirúgják? Hol találnék mást inkább aláírom, jobb ez is mint a semmi.

Másutt is így megy ez?


2017. nov. 19. 14:46
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
100%

Átmenetileg jobb sza rért hugyert dolgozni, mint ide járkalni 2 naponta (mint ahogy te is teszed), mert vagy nem fizetnek ki, vagy a mostani eset.... baz d+ 2naponta jarsz ide a sztoriaiddal....

Miert dolgozol meg ott? Ilyen munkahely nem letezik, ahol ennyi a xarsag, mint amennyit te ide hirdasz egyfolytaban

...

2017. nov. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

"Ilyen munkahely nem letezik, ahol ennyi a xarsag,"


Arról neked fogalmad sincs mi minden létezik.

Menj el a vendéglátásba szekus cégekhez... ami csalás a világon létezik az ezeken a helyekemn megvan.

Mindennel csalnak amit csak képzelni lehet.

Még azt se lehet mondani miért nem mész máshova. Másutt is ez van.

Aki már végigjárt 20 helyet és 20ból 20 mind egy csaló hely volt menjen a 21-be? Minek.

Az is csaló lesz.

2017. nov. 19. 16:39
 23/39 anonim ***** válasza:

Én felépitettem a saját vállalkozasom, pont azért, hogy ne kelljen masnak dolgoznom....

És igen, hatarozottan allitom, hogy te vegtelenül szerencsetlen vagy, hogy ilyen helyen dolgozol, higy 2 naponta jársz ide a xarsagokkal....

Felteszem ismet, miert nem váltasz?

2017. nov. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim válasza:

"Felteszem ismet, miert nem váltasz?"


Leírta miért nem vált.

Ott van leírva.

2017. nov. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
#20, Intezmeny kerdese. Az en munkahelyem kb egyidos a legosibb tevekenyseggel, es mig 2 embernel tobb van a foldon, nem is fog megszunni.
2017. nov. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
Xarból xarba, én ertem, de miért nem kepezi magat? Vagy esküszöm elvezi, hogy 2 naponta ide járkalhat, panaszkodni, oktatni a jó nepet.... de akkor viszont meg is erdemled....
2017. nov. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 Dongaben ***** válasza:

Dögöljek meg, ha értem!!!

Ha valaki utálja a munkáját, vagy úgy érzi, alul fizetik, akkor váltson!

Ma már nem a '70-es éveket éljük! És, hogy "Budapest, vagy Kelet-Magyarország"?

Ugye senki nem képzeli, hogy odamennek hozzá: "Hozzuk ide a gyárat, vagy utazol napi 2 órát?"

Én 3,5 órát utazom, pedig csak 60 Km a melóhelyem...

2017. nov. 19. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:

En sem ertem, de nem is fogjuk megtudni szerintem....

En is ingaztam eloszor 30 km-t... majd ott tele lett a tokom a keves fizuval, aztan 100 km-t.....

Most mar itthon dolgozom....

De en tenyleg szeretnem erteni, hogy miert jar ide 2 naponta a ceget fikazva, vagy hogy az ez elotti kerdesekre tett valami lepest... pl elment- e a munkaugyi birosagra....

De szerintem o az a fajta, hogy futi, hergeli magat, es az embereket, de kussba van, es az anyjat eladna a jelenlegi munkajaert....... gyarba rengeteg ilyen ember volt....

2017. nov. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
Mi bonyolult? Válts? Nem nyafogni kell hanem dolgozni, pofát befogni és sok pénzt keresni. Ilyen baromi egyszerű az élet.
2017. nov. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 A kérdező kommentje:

""Hozzuk ide a gyárat, vagy utazol napi 2 órát"


Bakker. Bakker.


Képmegyerről járok Kispestre melózni. Oda 1 ó 20 perc )tömegközl) vissza 1ó 20 perc.

HA minden rendben akkor. Ha valami gebazs van (leáll a metró pl) akkor több..



Bakker laza 3 órát utazom naponta és ki se mozdultam pestről.

2017. nov. 19. 21:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!