Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most megint mennék dolgozni...

Most megint mennék dolgozni egy gyárba de azt mondták hogy ott nem lesz teszt hanem probamunka van es akinek az jól sikerül annak adnak szerződést ti igy odamennetek?

Figyelt kérdés
2-3 óras probamunka amit nem fizetnek ki, de ha sikerül akkor ott a jo bejelentett munkahely jo fizetés bonuszok etkezes kajajegy ti mennetek igy??

2017. júl. 31. 18:45
 1/8 anonim ***** válasza:
92%
2-3 órás próbamunkáért igen. Azért a 120-180 percért nem kár. 1 hetes vagy 1 hónapos fizetetlen próbamunkára viszont azt mondanám hogy eztnektek.
2017. júl. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Persze, simán.
2017. júl. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Clay Morrow ***** válasza:
Neked nagyon is.
2017. júl. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én simán mennék... legalább produktívan töltöm el azt a 2-3 órát...
2017. aug. 1. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha amúgy úgysincs épp munkád, akkor simán. Persze korrektebb lenne, ha felvennének próbaidőre vagy napi bejelentéssel (nem tudom, mi a hivatalos neve), de legrosszabb esetben elvesztegettél 3 órát az életedből. Ha mnkanélküli vagy, úgyis ráérsz.

(A saját környezetmből indultam ki, ismerek olyant, aki hónapok óta munkanélküli, és semmit nem csinál egész nap a filmezésen és játszáson kívül, szóval neki bőven lenne ideje ilyenre)

2017. aug. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 nap múlva itt sírsz majd gyk-n, hogy megint ott hagytad a munkát, és mit gondol rólad a lány.. :((

Remélem ez a hozzászólásom már megmarad, semmi rosszat nem írtam:(

2017. aug. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nem, ez már eleve rosszul indul
2017. aug. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Elmennék. Sokat tanulhatsz ennyi idő alatt.

Sőt : még kicsit beleszagolsz a légkörbe. " Biztos hogy ide akarok jönni "??

Ne hidd hogy potyára mész.

Újabban nálunk is van próbamunka. Sőt egy másik helyen is megcsináltam. És mégse vettek fel. Azt hiszem az 1-ik ok vidéki, a másik, hogy mi volt az előző munkahelyem...

2017. aug. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!