Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkátok során ti is sok...

Munkátok során ti is sok bunkó emberrel találkoztok? Nem esik rosszul, hogy mindent megtesztek és semmi köszönet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Segítő szakmában dolgozom.Mindent megteszek,hogy másokon segítsek,de sokszor szart kapok vissza. Nagyon elkeserít,hogy hiába vállalok be olyat is az embernek,ami például kívül esik a feladat körömből..csupán segíteni szeretnék ezzel,ha pl leugrom neki venni valamit a kórházi büfébe,mert az illető nem tud lemenni stb..persze van olyan,hogy nem tudok elvállalni valamit,mert sok más munka van vagy elfelejtem,mert éppen máshol kell lennem és kiesik akaratlanul..ilyenkor folyamatosan megy ,hogy én vagyok a szemét,leghülyébb és stb. Vannak,akik alapból minden féle ismeretség nélkül már úgy állnak hozzám,hogy az rosszul esik. :(

Fiatal,kezdő vagyok és ezért alig kapok esélyt a bizonyításra is,illetve a legtöbb dolgot rám sózzák a munkatársak is. Gondolom,mert fiatalbb vagyok és kezdő..ők meg idősebbek.

Nagyon nehéznek érzem és megvisel,de mindezek ellenére nagyon szeretem ezt a munkát. Csak az emberek...akik elkeserítenek :(

Esetleg veletek is ilyenek a páciensek,ügyfelek stb?


2017. nov. 20. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem a munkatársaim bunkók. Nekem is szarul esik, pláne, hogy okot sem adtam rá, mivel nemrég kerültem oda. Hozzám is úgy állnak, hogy "utáljuk az új nőt" - és kész is. Ők jól elvannak, én nem annyira... de hát ez senkit nem zavar rajtam kívül :)

Nem lehet mit tenni. Smúzolni nem fogok senki elfogadásáért, így hát hagyom őket létezni a saját színvonalukon. Távolságot kell tartani.

Ezt a: "mindent megteszek másokért" szirupot meg ne erőltesd, ez nem az a világ. Végezd el a munkád és kész.

2017. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én ezt pénztárosként mondom de akármit csinálsz nem jó az embereknek és eléggé agresszívek persze tisztelet annak a kevés kivételnek aki normális..átérzem a helyzetedet
2017. nov. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
49%

Hofi is megmondta, igaza is volt: Magyarországon az egy főre jutó bunkók száma: kettő

Ezen vagy túllépsz ,beveszed a leszaromtablettát ,vagy te is bunkóvá válsz.

2017. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
34%
És te találkoztál már olyannal, hogy a segítőszakma dolgozói úgy összefognak ellened, hetet havat összehordnak rólad, terjesztik széles körben, egy nagy városba sehova nem vesznek fel dolgozni a segítőszakmába, de semmilyen más egyéb területre sem, mert ott is leégettek és arra kényszerülsz, hogy fogd a sátorfádat és elköltözzél ?! Buta proli emberekkel van tele minden, mit csodálkozol ezen. XD
2017. nov. 20. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%

Sajnos te is csak egy balek vagy ebben a pr0li társadalomban.

Én is hasonló cipőben járok,és úgy veszem észre,hogy én fogok belerokkanni.

2017. nov. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem szabad túl jónak se lenni, azt a pofátlanok rögtön kihasználják! És semmi hála!
2018. jún. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!