Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Gyűlölöm a kollégám, mit tegyek?

Gyűlölöm a kollégám, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy kolleganom akit nagyon gyulolok. Nagyon nagy a szaja mindenkinek utasitasokat ad ki, kibeszel mindenkit a hata mogott de sajnos mivel egy bankban dolgozunk egyutt ezert elkerulhetetlen hogy nap mint nap ne talalkozzunk. Van mikor csak a fonokomnek szolok hogy tappenzen vagyok mert beteg lettem es a kolleganoimet kihagyom mert epp van mas problemam is es akkor elkezd flegmazni hogy mi az hogy o errol nem tud mikor muszaly volna tudnia rolla. Mar szinte gyulolok miatta munkaba jarni es egy hajszal valaszt el hogy jol beolvassak neki es elmondjam hogy mindenki utalja.

Ti mit tennetek? Maradjak csondben vagy adjam ki a feszultseget magambol?


2017. nov. 20. 17:25
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Hagyd. Valaki úgyis ki fog bukni. Vigye el más a balhét. Te meg mosolyogj neki. :)
2017. nov. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Valts meló helyet. Így nem lehet dolgozni
2017. nov. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolso, en is ezen gondolkozom.
2017. nov. 20. 17:33
 4/7 A kérdező kommentje:
Az elso valaszolonak is koszonom a valaszat. Volt mar hogy kibuktak miatta de nem igazan veszi fol a dolgot. Nagy finoman mertek neki megmondani hogy ezt azert nem igy kellene es szerintem annyira tahó hogy fel sem tunik neki hogy valtoztatni kellene mert utalja mindenki. Mindig massal probal joban lenni de aztan azt az illetot is kibeszeli. Nem ertem az ilyen embereket komolyan :(
2017. nov. 20. 17:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

beszélj a főnököddel, jelezze mindenki neki a problémát... aztán a főnök eljárhat a dologban. bár ha a munkájában nincs kifogásolni való, elküldeni biztos nem fogják.

más lehetőség amit már említettek is, hogy munkahelyet váltasz. de nincs rá garancia, hogy ott nem lesz ilyen ember.

amit közös erővel tudtok a kollégáiddal csinálni: senki nem kommunikál vele, csak nagyon felszínesen... ha nincs semmi információja rólatok, nem tud kibeszélni senkit. át kell nézni rajta:) reggel köszönsz, helló, jó reggelt, délután szintén köszönsz hogy további szép estét, és ennyi. nem kell felvenni a dolgait.. .az ilyen embernek ez a legnagyobb büntetés :) persze ahhoz olyannak is kell lenni, hogy ne vedd fel... nekem nehezen menne. lehet 1x kifakadnék, elmondanám neki a véleményemet (azt nem, hogy mindenki utálja, ill. azt hogy én sem, senki sem fogja bevallani), és onnantól nem foglalkoznék vele. aztán mondjon amit mondani akar, nem érdekelne

2017. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jeleztuk multkor a fonokunknek o is azt mondta hogy nagyon jol tudja milyen a termeszete de nezzunk at rajta. Meg hogy vele is volt mar bunko de elkuldeni nem fogja mert nincs kifogasolni valo a munkajaban. Szerintem nezelodok mas munkahelyek fele hatha talalok valami jobb melot.
2017. nov. 20. 17:47
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt végül?
2023. szept. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!