Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van itt olyan aki szintén...

Van itt olyan aki szintén nehezen találja a helyét a munka világában?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi lehet az oka, hogy nehezen találjátok a helyeteket?

2017. nov. 25. 18:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Jelen.

Egyetemet végeztem bölcsész szakon mert imádtam. Eleje a sulinak nagyon tetszett de a diplománál semmi kapaszkodót/ tippet nem adtak így fogalmam se volt mit várnak el. Záróvizsga rémes lett hiába voltam végig jó tanuló. Elhelyezkedni nem tudtam. Végeztem még Okj-s tanfolyamot is, de igazából semmi haszna nem volt mert nem is érdekel a bérügy.

Most eladó vagyok és nem innen akarok nyugdíjba menni. De semmi ötletem nincs arra hogy mibe érdemes belekezdenem, humán beállítottságú introvertált személyiséggel.

Én se leszek fiatalabb...24l

De nálam is az volt a gond hogy nem láttam bele a lehetőségekbe de most sem.

Néha olyan foglalkozásokat hallok amit még soha és azt se tudom mit kell hozzá tanulni vagy mivel foglalkozik...

2017. nov. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen találom, ennek bizonyos az az egyik oka, hogy nem azzal foglalkozom, amit szeretek, amihez értek.Én a művészeteket kedvelem, szeretek egyedül dolgozni, utálom a csoportmunkát, nem tudok és nem is akarok alkalmazkodni.De sajnos nem ilyen irányban tanultam.Most fizikai munkát végzek, ami nagyon távol áll tőlem, mind testileg, mind idegileg nagyon kimerítő.

Akár hogy is nézem, nekem a legmegfelelőbb valami vállalkozás féle lenne, mert gyűlölöm az irányítást, parancsolgatást.A kényszerű összezártságot a kollégákkal.

Ahogy már mondták előttem, túl sok időt, energiát, egészséget vesz el a munka és cserébe alig kapok valamit!

Mit láttam a családban? Semmi jót munka terén.Güriztek ellentmondás nélkül, volt aki főiskolai végzettséggel, mégsem lettek gazdagok, nem éltek olyan jól, mint érdemelték volna azért a sok melóért, ez is hozzájárult, hogy nem látom értelmét a munkának, nem értem, miért kéne becsülni, ha sokaknak semmit nem ad a stresszen kívül.

Mikor nem volt munkám, nem volt pénzem, de volt szabadidőm.Most van munkám.Pénzem továbbra sincs, azonban most már szabadidőm sem! A hülyének is megéri, nem?

2017. nov. 28. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!