Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamionosok lenne lehetosegetek...

Kamionosok lenne lehetosegetek ra?

Figyelt kérdés
Kamionosok, lenne lehetosegetek ra,hogy szabaditotokben el mennyetek pl edzoterembe vagy ilyen helyekre, pihenok kozeleben van valmi ilyesmi?

#kamionos #pihenohely
2017. nov. 26. 17:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Hétköznap nem nagyon van ilyesmire idő. De a hétvégi pihenőt alakíthatod úgy hogy egy varos közelében legyél igen.
2017. nov. 26. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Örülsz, ha meg tudsz állni olyan helyen, hogy legalább szarni lehessen.


Nekem van egy egykezes súlyzóm, meg eljárok hosszú sétákra. Utóbbi csak hétvégén. Van aki biciklizik, fut.

2017. nov. 27. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

van egy egyszerűbb módszer: vegyél egy edzőpadot, meg súlyzót és súlytárcsákat. Én érdekes mód minden nap tudtam időt szakítani a gyúrásra, még ha 9-es pihenőt is vettem ki. A padot a felső ágyon tároltam, a súlyzót meg tárcsákat az oldaldobozban.


Mindent meg lehet csinálni, csak kérdés hogy mennyire akarod. ;-)


De ajánlom ezt a csávót, mert ez már tényleg elképesztő hogy kamionosként miket csinál :D

Persze az amcsi kamionokban jobban lehet tárolni dolgokat ^^


https://www.youtube.com/user/squatking1/videos

2017. nov. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat ;)

Utolso, es akkor a parkoloban kipakolod es nyomod vagy hogy? 😄 ;)

2017. nov. 27. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:

ha tudom hogy aznap edzeni fogok (mert minden 2. nap pihenő nap), vagy hétvégére állok meg, akkor igyekszek úgy állni hogy annyira ne látszódjak, mert egy benzinkúton másodpercenként járkálnak autók :D De ha nem lehet úgy, akkor ahogy épp esik. Kipakolom a kocsi mellé a súlyokat, és ha olyat edzek akkor a padot is és úgy. Ha -2 fokban hóesésben, akkor úgy :D Fel kell öltözni és kész.


Kitartás és elszántság, ez a kulcs :D

2017. nov. 28. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az szep, akkor kitartast a tovabbiakban is
2017. nov. 28. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!