Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kamionosok nektek mennyi...

Kamionosok nektek mennyi pénzt sikerült félre tennetek?

Figyelt kérdés

És mi a célotok vele?

Vagy pusztán szórjátok két kézzel a világban?


Hogy volt pénzetek c+e jogsíra?



2017. nov. 23. 16:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Úgy volt rá pénzem hogy összedolgoztam az árát más melóhelyen. Nem szórom hanem amit tudok félreteszem.
2017. nov. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
45%
Én meg visszavittem az üres üvegeket...
2017. nov. 24. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Havi 112.000 átlag fizetesemből sporoltam ki minf a 650.000 forintot, ami ahhoz kellett, hogy dolgozni tudjak a szakmában....

Bar nem nemzetköziben dolgozok, hanem belföldön....

2017. nov. 24. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Na azért álljon meg a menet. Annyit a kamionos sem keres, hogy szórhassa a pénzt két kézzel. Van félretett pénzem, nem gond beülni egy étterembe, ha épp arra van kedvünk, mindig tele tankolom a kocsit (kettőt), nem kell apróságokon kuporgatni, de azért közel nem szórom, nem szórhatom a pénzt.


Voltunk a nyáron nyaralni Madeirán, és most fizettem be egy új kocsira (hitel is lesz), de gyorsan tegyem hozzá, nálunk asszony is jól keres, legalábbis magyar viszonylatban jól.


B jogsim már volt 17 évesen, később műszaki főiskolára jártam, és nyaranta csináltam meg a C - t, E - t, ADR - t stb.

2017. nov. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem bírtad a fősulit és elmentél kamionozni?
2017. nov. 26. 17:12
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

én is inkább otthagytam az iskolát (mondjuk az még csak szakképző volt érettségi után), hogy kamionozhassak, nem mondom hogy megbántam, de 2 év után a hátam közepére se kívánom ezt a gyökér kamionozást, baxák meg a "sok" pénzüket, abban a szardiniás dobozban élem le a fél életem, 3 hétig kint 6 napig itthon, hát élet ez? Ha milliós fizetés lenne azt is dugják fel a seggükbe, én inkább dolgozok egy átlagos/unalmas melóhelyen 8 órát és marad 16 óra szabadidőm, otthon rendes wc és meleg víz vár, ott kint meg örülsz ha olyan helyen állsz meg hogy nem kell zacskóba szarni :D


Nem tartom semmire a kamionosokat, épeszű ember belátja hogy ez nem élet és nem csinálja tizenéveken át, akkor inkább vennék egy stukkert és csá minthogy ezt a szart csináljam örökké :D


Ja és hogy mit tudnak felmutatni? Semmit. Vagy eltapsolják piára/cigire, vagy a gyereknek meg az asszonynak minden szart megvesznek, ők meg húzzák az igát.


Apám is kamionos, ő sem egy észlény, és ő is mindig eltapsolja a pénzét hülyeségekre, több mint 10 éve csinálja és még saját lakása sincs.


A másik hogy irtó retardáltak a kamionosok, olyan hülyék hogy az valami elképesztő, és még csak affinitásuk sincs a tudásra, de ő magukat irtó okosnak hiszik.


Pénzem meg úgy lett rá hogy kimentem Angliába, ott összeszedtem annyit, hogy le tudjam rakni ezt.


Szóval én is kamionozok, de mégis utálom az összes kamionost meg az egész kamionozást, pedig egy nagyon jó dolog napi 9-10 órát vezetni szép tájakon, az tetszik, de a cégek ott rabolnak le ahol akarnak, beosztják az idődet, ne 11 órát pihenj (ami ha kiszámolod 8 óra alvással 3 óra szabadidő, 9 óra esetén 1), hanem 9, ne 13 órás munkaidőd legyen (ami az alap) hanem 15. Ja és ne délre érj oda ami meg van adva, legyél ott már reggel 8 kor és ha lesz idejük majd leszednek. Beteg vagy? Kit érdekel, itt nincs jaj betegvagyok ma nem megyek dolgozni. :D


Én nem mondom senkinek hogy ne csinálja, csinálja ha akarja, de szerintem épeszű ember csak kalandból kipróbálja pár évig aztán szevasz, mert ez nem élet sem életcél.

2017. nov. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
ja és most egyetemre készülök azt még elfelejtettem mondani. Majd kérdezd meg akármelyik kamionost hogy ő nem akar-e tovább tanulni, vagy akár valamit tanulni.
2017. nov. 27. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

5.


Nem ment rosszul a fősuli, csak volt egy kellemetlen betegségem (nem súlyos) és ki kellett hagynom egy évet. Mondván, hogy addig kis pénzt keressek (a nyavalyám már elmúlt) elkezdtem sofőrködni, azzal, hogy majd később lediplomázom.


16 éve ennek, azóta is megyek vissza.

2017. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
82%

"a és hogy mit tudnak felmutatni? Semmit. Vagy eltapsolják piára/cigire, vagy a gyereknek meg az asszonynak minden szart megvesznek, ők meg húzzák az igát.


Apám is kamionos, ő sem egy észlény, és ő is mindig eltapsolja a pénzét hülyeségekre, több mint 10 éve csinálja és még saját lakása sincs.


A másik hogy irtó retardáltak a kamionosok, olyan hülyék hogy az valami elképesztő, és még csak affinitásuk sincs a tudásra, de ő magukat irtó okosnak hiszik."


Ott rontod el, hogy magadból és a faterodból indulsz ki. Nekem pl. van három lakásom, és a jövő héten veszem át az új kocsimat. Három nyelven beszélek, és a javát kamionosként tanultam, mert amit a suliban tanítottak az nudli. Ki lehet használni hasznosan a hétvégéket, nekem pl. nincs TV - m a kocsiban, a laptopomat sem szoktam magammal vinni, így inkább olvasok, havi 4 - 5 könyvet, többségét angolul.


Személyesen ismerek legalább fél tucat diplomás kamionost, még informatikust is.

2017. nov. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

6: Mondasz valamit de nem értem miért nem szálsz ki, ha már utálod vagy a pénz az úr?



9: Nem únalmas sorozatok, filmek nélkül utazni egy kamionban?

A három házad úgy jött össze gondolom két nagyszülői ház meg egy hitelre vett ház?


Vagy valami pár millás paraszt házikók?

2017. nov. 27. 16:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!