Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az, hogy megfelelek...

Miért van az, hogy megfelelek az összes elvárásnak, sőt, még az előnyöknek is egy álláshirdetésben, de nem hívnak fel és újrahirdetik?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy naív vagyok pályakezdőként (de már van egy év munkatapasztalatom, csak a volt munkahelyemre protekcióval jutottam be, nem kellett lezongorázni a hagyományos köröket). De egyszerűen nem értem. Miért van az, hogy beküldöm az önéletrajzomat, az összes kritériumnak megfelelek és az összes előny pontjainak is, mégsem hívnak fel interjúra? Azt még megérteném, hogy találtak egy nálam felkészültebb és tapasztaltabb szakembert, ezért nem válogatnak be. De az adott pozíciót újra meg újra meghirdeti a cég, mintha nem is jelentkezne hozzájuk kompetens ember. Ezek csak kamuhirdetések? Vagy lehet van az önéletrajzomban egy banális hiba, amit nem veszek észre? Megmutattam egy szakembernek, neki nagyon tetszett a dokumentumom, szóval nem hinném, hogy azzal lenne gond.
2017. nov. 27. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet pont ezaz hogy túlképzettnek tünsz és nem akarnak annyit perkálni..
2017. nov. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megadtam, hogy mennyi a nettó bérigényem, szerintem korrekt összeg.
2017. nov. 27. 18:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehet hogy szerintük nem az. Visszajeleztek amúgy hogy megkapták a jelentkezésed?
2017. nov. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem, semmi reakciót nem kaptam. :(
2017. nov. 27. 18:34
 5/8 anonim ***** válasza:
Furcsa, vagy nem kapták meg vagy nagyon bunkók akkor :D ne aggódj, biztos találsz más helyet, nem veled van itt a gond :)
2017. nov. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha egy cégnél újra meg újra meghirdetnek egy állást, az nekem egy kicsit gyanús, hogy gond lehet a céggel.
2017. nov. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Vagy csak szar az önéletrajzod, pl ronda kép, nem tükrözi a tudásod, szarul van szerkesztve...
2017. nov. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"De az adott pozíciót újra meg újra meghirdeti a cég, mintha nem is jelentkezne hozzájuk kompetens ember. Ezek csak kamuhirdetések?"


igen, ezek nettó kamuk. a cégek állami támogatást kapnak, ha álláskeresést adnak fel és felvesznek valakit. felszednek valami balekot, próba idő lejárta előtt elbocsájtják és felmarkolják a lét azzal a szöveggel, hogy hát sajnos nem felelt meg a magas elvárásainknak. porba taszítva ezzel szerencsétlen balek önbecsülését és álmait, örömét.

éljen a kapitalizmus.

2017. nov. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!