Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Érdemes így elmenni a karácson...

Érdemes így elmenni a karácsonyi partyra?

Figyelt kérdés
Szeptember eleje óta dolgozom diákként egy cégnél, mostanra már egész jól kijövök a kollégáimmal. Hamarosan lesz karácsonyi party, emiatt egy kicsit szorongok, mert amúgy egész nap ott vagyok velük, csak a teljes céges összejövetelen félek, hogy esetleg egyedül maradok (nem tudom ki kivel van nagyon jóban, lehet hogy más osztályok alkalmazottaival lógnak majd együtt, én viszont gyakorlatilag csak a közvetlen munkatársaimat ismerem). Nektek milyen tapasztalataitok vannak az ilyen eseményekkel kapcsolatban?

2017. nov. 30. 23:48
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Kérdezd meg őket, hogy hányra mennek oda, és találkozhattok-e előtte valahol hogy együtt menjetek. Nálunk mindig így csináljuk, hogy akik jóban vannak, megbeszélik hogy tali pl. a metró aluljáróban vagy épp valakinél, és onnan együtt a helyszínre (több kis társaság szokott így érkezni). Több évben is előfordult az is, hogy előtte egyik srácnál koccintottunk és onnan együtt mentünk. Így meg már alapból közös asztalhoz ülnek le akik együtt érkeznek!


Ha látják hogy nyitsz feléjük akkor örülni fognak, ne félj ;) Jó szórakozást!

2017. dec. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%

Hülyeség lenne kihagyni csak azért mert félsz. Legrosszabb esetben elleszel pár órát magadban, még mindig jobb mintha el sem mész.


Na meg nálunk alapból a nagyfőnök hív meg mindenkit, őt meg főleg nem utasítom vissza.

2017. dec. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%

Elarulom. Karacsonyi bulikon a kedves kollegak mindig jol berugnak, szinte mindenki lejaratja magat, tortennek megcsalasok es egyeb nyalanksagok amirol januarban majd az egesz ceg beszelni fog.

Munkahelyi bulik undoritoak, csak az ingyenelo potyazok szeretik, mert van ingyen pia.

2017. dec. 1. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
47%
Felesleges elmenni nincs értelme akki meg elmegy azzal szoba semm kel állni.
2017. dec. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%

3-as akkor Te egy alpári gyökerekkel tele munkahelyen dolgozol. Nálunk nem erről szól, mi táncolunk, beszélgetünk, és tényleg jól érezzük magunkat minden évben. Az ingyenkaja nem tényező, színvonalas munkahely tehát nem számít egetrengető dolognak ha ingyen ehetünk hisz amúgysem kenyéren és vízen élünk ;)

1. vagyok

2017. dec. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
43%
Azt nem értem egy cég miböl gondolja hogy, szabadidömet is partikon fogom tölteni.Amikor mindenki a pénzért jár be dolgozni csapatépités meg akkor kel ha valaki bunko de valamiért még nem külték el és idegesit mindenkit.
2017. dec. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
41%

Mi mindig megbeszéljük a kedvelt kollégákkal, hogy egy asztalhoz ülünk, így valaki foglal egyet annyi hellyel, ahányan vagyunk. Nem kell ezt túl gondolni, nálunk az első 20 perc után már mindenki beszélget mindenkivel, tökmindegy milyen beosztású, vag, melyik részlegen dolgozik.

Hülyeség lenne nem elmenned csak azért mert szorongsz. Esetleg ha van olyan kollégád, akivel szimpatizálsz, mondd el neki a félelmed és ha jó fej, akkor kicsit figyel majd rád, hogy ne maradj magadra.

2017. dec. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Jöhetnek még!

Sajnos nekem visszatérő szorongásom az hogy egyedül leszek vagy kiszorulok. Meg nem is tudom, hogy hogyan fér el az egész cég az ebédlőben, mert idén ott helyben szervezik, és ebédidőben így is külön idősávokat határoztak meg, hogy ne legyen tumultus.

2017. dec. 2. 15:34
 9/9 A kérdező kommentje:
Mennyire szokás ilyenkor kiöltözni? Ha egy szebb bokacsizmát viselek az ilyenkor megfelelő?
2017. dec. 2. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!