Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Szerintetek ezekután érdemes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezekután érdemes karácsonyi ajándékot vennem?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy párommal együtt lakunk 2 éve. Én 23N, ő 26F.

Tudom nem vagyunk már gyerekek, de mikulásra csináltam neki egy mikulás csomagot, mert mégis aranyos gesztusnak tartottam. Már előtte készültem, hogy 6-án reggel odacsempészhessem a cipőjébe. Nagyon örült neki, de én nem kaptam tőle semmit, nem készült rá. Aznap munka után akart vmit gyorsan venni amit el is mondott így mondtam neki, hogy hagyja...mert rosszul esett, hogy nem érdekelte igazán. Jó, ez csak mikulás, nem az a pár csoki érdekelt, hanem az tört le, hogy én meg ennyire lelkes voltam felé...

Aztán rá pár napra jött a szülinapom így decemberben. Tulajdonképpen szintén semmivel nem készült. Én az ő szülinapján hetekkel előtte agyalok, aznap tortát sütöttem neki, az ajándéka is napokkal előtte megvolt, mert bejártam a boltokat. Tőle semmit nem kaptam. Voltunk boltban, kaptam így egy macit mert megtetszett, de semmivel sem készült. Mondogatta, hogy el akart vinni vacsizni de az is olyan összeszedetlen volt, nem érdekelte komolyan hogy meglepjen vele inkább felhántorgatta hogy de ő akarta..nem fektetett bele semmi energiát így nem lett semmi a szülinapomon.

Most jön a karácsony, megint agyalok, de nem tudom érdemes-e?

Igazából szülinapom után eldöntöttem, hogy most nem adok neki semmit karácsonyra és én is félvállról veszem. Nem akarok megint csalódni.

Ha esetleg mégis meglepne valamivel (bár kétlem), akkor sem kell kellemetlenül éreznem magam ugye?


2016. dec. 20. 17:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem mikulásra felnőtt embernek nem kell kis cipőben ajándékcsomag... de hogy a szülinapodra nem volt képes egy tábla csokit venni az nagyobb gáz.


Nem töri magát az ajándékkal, hát te se tedd!

2016. dec. 20. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%

Nekem az jön le, hogy egy kicsit hisztis vagy, ne haragudj.

Nem mindenki szeret órákat vagy napokat vásárlással tölteni, hogy megtalálja a megfelelő ajándékot.


Nem gondolnám, hogy a nemtörődömség jele lenne a párod részéről.

Beszéld meg vele, az a legtisztább dolog, mert hosszútávon ez felesleges veszekedésekhez vezethet.


27/F

2016. dec. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem meg nem hisztis, kedves utolsó! Én a 6 éves kapcsolatomban 3szor lettem "meglepve". Naná, hogy nekem is rosszul esett. Én a helyedben karácsony ide, karácsony oda, nem csinálnék semmit, mert ezek után nem érdemli meg, sőt inkább azzal lepném meg hogy szünetet kérnék. Had gondolkodjon...
2016. dec. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok hisztis, annyira engem sem érdekel körülményesen, csak a kellő figyelmet megadom ami járna a másiknak.

Ő meg egy csokit nem képes venni a kisboltban.

2016. dec. 20. 17:37
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmi ötlete sem, egy csokor virágot+egy vacsorameghívást nem hiszem, hogy sok időbe telne kivitelezni. Itt egyszerűen csak az van, hogy nem érdekli, hogy neked ez rosszul esik. Én most nem vennék semmit neki.
2016. dec. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
És tényleg nem érdekel a konkrét ajándék, tudja hogy egy raffaelloért is odavagyok, csak furcsa hogy ennyire nem gondol rám?! :(
2016. dec. 20. 17:40
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyáltalán nem hisztis a kérdező. A párom is utál vásárolni, mégis tudott Mikulásra csokit venni, meg a szülinapomra is meg tudta venni amit kitalált. Ha valaki ennyire utál menni, annak ott a net, lehet rendelni is. Én is sokszor ott rendelem meg az ajándékokat. Csak egy kis figyelmesség...
2016. dec. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
3%
Vannak olyan emberek, akiknek nem természetes az ajándékozás. Jómagam is ilyen vagyok nő létemre. Az év többi napján odafigyel rád? Kedves, meghallgat téged, megadja neked a kellő tiszteletet? Érzed, hogy a kapcsolatotok tart valamerre? Ha ezek megvannak, akkor szerintem nem kell ezen fennakadni.
2016. dec. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
22%
Az oké, hogy zavar téged, ha nem készül rá az ilyesmire meg nem foglalkozik ezzel úgy mint te, de!! az ajándékozásnak nem az a lényege, hogy ugyanazt várod el tőle amit te adsz. Ha adsz valamit azt azért tedd mert még szeretnél ajándékozni a szerettedet és ne úgy hogy közben ugyan azt el is várod. Nagyon aranyos gesztus volt tőled, hogy mikulásra vettél neki kis csomagot, de nem róhatod fel neki, ha ő nem vett neked semmit. Nyilván megértem a problémád alapvetően és a szülinapos dolog nekem se esett volna jól, de nem az a megoldás, hogy gyerekes játékokat játszol és nem adsz neki semmut aztán meg várod, hogy megvilágosodjon. Szerintem állj elé és közöld vele, hogy ez neked rosszul esik és jól esne ha kicsit több energiát fektetne ebbe. Biztos fel tudja fogni ha értelmesen mondod neki.
2016. dec. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Igazából nem is érzem, hogy mostanában kellően figyelne rám, ezért is esett rosszul, mert azt hittem, hogy a szülinapomon talán picit észrevesz engem.

Karácsonyra meg nem visszavágás gyanánt nem adnék neki semmit, mert még ma is a boltot jártam mit adhatnék neki, csak nem akarok már koppanni, amikor ő az év többi napján sem nyújt rám kellő figyelmet már.

2016. dec. 20. 19:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!