Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen hely a budapesti...

Milyen hely a budapesti Ritz-Carlton szálloda?

Figyelt kérdés
Pontosabban: érdemes-e ott munkát vállalni? Civilizált hely vagy putri kategóriás?

2017. dec. 2. 00:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a Ritz-Carltonról azt kérdezed, hogy putri kategóriás-e, akkor valószínűleg sem a végzettséged, sem a tudásod, sem a tapasztalatod nincs meg, hogy a szállodaiparban dolgozz. Először szerezd meg a megfelelő végzettséget, mire az meglesz, nem kell majd ilyeneket kérdezned.
2017. dec. 2. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem esett le az első válasza: itt szétnézhetsz a "putridban": [link]
2017. dec. 28. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Én dolgoztam ott londinerként.

A housekeeping dolgozói nagyon rendesek 1-2 kivétellel. Nincsen nagyképűség a főnökök részéről sem.

Nagyon keményen kell dolgozni, és mind a vendégek mind a szobalányok kéréseit is teljesíteni kell. Nagyon jó csapat, de persze fárasztó (főleg szerintem a délelőtti műszak). Hamar bele lehet jönni, de nagyon figyelni kell, mert ugye ez egy “elit” szálloda, ahol nem nagyon szabad hibázni. De egyébként a HK-nál nincs nagy szigor. A többinél sem úgy tudom. Csak végezd jól a munkád és kész. Érdemes oda menni. 5-10 euro jattot adnak neha-neha, de erre nem szabad alapozni. De pl mar azert is kaptam 10 eurot hogy bevittem egy pótágyat egy vendégnek (kb 5 perces munka). Viszont maga a fizetés nem a legjobb, bár diákként kiváló.

2018. júl. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Előző vagyok.


Ugye ide tehetősebb emberek érkeznek. Valaki nem tudja elviselni az idióta kéréseket. Akkor menj csak oda, ha neked nem jelent problémát, s nem húzgálod a szemed, ha pl egy vendégnek nem tetszik a fehér csíkos lepedő, ki kell cserélni egyszerű fehérre (ami ugyanugy nez ki), ha nem jó nekik az egyszerű só, hanem jamajikai szürke szűrt sóra kell kicserélned, és ha SOS riadót hírdetnek az EGÉSZ szállodában, mert egy VIP szobás vendégnek kifogyott a kávéja. Ez fusztráló tud lenni, de valamilyen szinten érthető, mert ezek a vendégek akár miliókat is képesek kifizetni egy pár napos kiruccanásért a Ritzben. A ledrágább szoba 6000 euro/éjszaka egyébként.

2018. júl. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Millió*
2018. júl. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!