Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti hol dolgoztok, milyen...

Ti hol dolgoztok, milyen végzettséggel? Szeretitek a munkátokat, jóban vagytok a kollégákkal?

Figyelt kérdés
2017. dec. 2. 17:45
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Raktárban, érettségi+logisztikai ügyintéző végzettséggel. A munkámat szeretem és jól is csinálom, de a naponta változó szabályok miatt sokszor vagyok ideges. Klikkesedés van a cégen belül, beszélek mindenkivel, de nem nagyon keresem senki társaságát. Akkor tudom a legjobban végezni a munkámat ha senkivel nem kell érintkeznem.
2017. dec. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mérnöki diploma, szakmában dolgozom, szeretem a munkámat, jól kijövök azokkal akik legalább annyira motiváltak mint én. Viszont akik kevésbé, na azokkal vannak gondjaink...
2017. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Tubarózsa ***** válasza:
100%

Jelenleg 'nem dolgozok'. (Csed - en vagyok itthon babával) jövőre tervezek visszamenni. Szülés előtt valamivel több mint 1,5évet dolgoztam. Kollégáimmal és közvetlen főnökömmel is jóba vagyok. Telefonon és fb n tartjuk a kapcsolatot pár kollégával. Jövő héten lesz céges buli, várnak szeretettel. Ami a végzettségem illeti van egy mezei érettségim,jelenleg távoktatásba csinálom az egyetemet. Munkahelyem pedig: èszak pest megye, állami buszos cégnél vagyok menetrendszerinti járaton buszsofőr(ezen a területen 2en vagyunk csajok, de kollegina most egyedül van).

És igen szeretem munkám mėg, ha néha nehéz is, de nem tudnék/akarnék mást csinálni. 3éves korom óta akartam sofőr lenni :)

Üdv 27N

2017. dec. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a munkámat, de megcsinálom, mert kell a pénz, a kollégákkal jóban vagyok. A végzettségemnek megfelelően szeretnék elhelyezkedni, de eddig összesen 1 helyre hívtak be interjúra azóta, hogy 7 éve meglett a diplomám, hiába próbálkoztam eddig. Most az a tervem, hogy befizetek szakmai továbbképzésre, ha ebből az interjúból sem lesz munka. Addig meg csinálom azt, ami van, mert a számlákat fizetni kell.
2017. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, milyen diplomád van amivel 7 év alatt sem tudtál szakmában elhelyezkedni?
2017. dec. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem a diplomámmal van a baj, hanem azzal, hogy nőnek születtem és a válságban voltam pályakezdő, amikor még azok is féltek a leépítéstől, akik több évtizede dolgoztak ugyanott. Én meg nem várhattam egy lehetőségre, hogy majd jön, dolgozni kellett, így elvállaltam azt, ahova felvettek. Ennyi. De folyamatosan próbálok a munkahelyeimen is valami szakmait is csinálni, otthon is, most bedolgozok egy cégnek másodállásban, de ez mind nem tűnik elégnek egy szakmai főálláshoz.
2017. dec. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha most lennék pályakezdő, akkor nem lenne problémám, simán kapnék állást a szakmában nőként is. Csak most meg már elmúltam 30, 7 éve diplomáztam, és nem azt nézik, hogy nem lógattam a lábam a szüleimnél várva a sült galambot, és hogy kész vagyok megint kezdő szintről indulni akár, csak hogy átmehessek szakmába, inkább felvesznek egy huszonévest, akinek még friss a diplomája.

De nem érdekel, addig próbálkozok, amíg nem találok egy olyan munkáltatót, aki nem ítélkezik.

2017. dec. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
Tényleg véletlenül se írd le...
2017. dec. 3. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szakközépiskolai érettségim van, de nem a végzettségem szerinti munkakörben dolgozom, hanem egy "összeszerelő üzemben". Amikor idekerültem, eleinte nem találtam a helyem, viszont most már szeretek itt dolgozni és jó a társaság is.
2017. dec. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Érettségivel és egészségügyi szakképzéssel bébiszitterkedem Svájcban.

Persze ebböl megélni nem lenne elég, de a konyhai meg jopár egyéb dologra böven futja, a párom meg developer egy cégnél, igy nincs problémánk.

2017. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!