Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van értelme így eladó-pénztáro...

Van értelme így eladó-pénztárosnak lennem?

Figyelt kérdés
Szerencsére elmondhatom magamról, hogy korrekt munkahelyem van és nagyon szeretem benne ha tanácsokkal segíthetek a vásárlókon. Viszont amint pénztárba kerülök elszáll minden önbizalmam, gyakran dadogok, nem artikulálok (ezek otthon nem fordulnak elő) és sokszor azzal küszködök a nagy tömegben nehogy pánikrohamom legyen.. Persze munkahelyen arra törekszem hogy elfojtsam, otthon depresszióba zuhanok. Igazából az a problémám, hogy míg az emberek kérdeznek 95%-ban nagyon kedvesek viszont ez kasszánal kb a 25%-ra lecsökken. Ez nem érint valami jól.. Szerintetek mit kéne tennem? Más is van így ezzel? Érdekelne más tapasztalata is.

2016. nov. 13. 20:49
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam Tesco-ban pénztáros 3 hétig diákmelóban. Két hét után bőgtem otthon. Nem azért mert depresszióba estem, hanem mert nehezen tudtam feldolgozni az engem mért negatívumokat, illetve az emberek "váltakozását" (nehéz ezt leírni, az volt a nehéz, hogy másfél-két percenként mindig más hangulatú emberrel kellett kommunikálni: kedves-mérgelődő-flörtölő-alázó-ismerkedő-sznob-kötekedő-jópofizó-kérdezősködő vevők egymás utáni és végtelen váltakozása nagyon megterhelő tud lenni.) Röviden utáltam. Szóval megértelek, de ha nem kell mindik ott lenned és szereted csinálni, ne add fel, olyankor gondolj arra, hogy vége lesz, ez csak egy munkahely, ne törődj az emberekkel...

Ha esetleg nagyon nem bírod nézz körül, hogy tudsz e olyan helyen dolgozni, ahol csak eladó lennél.

2016. nov. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :)
2016. nov. 18. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!