Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Aki hazajött külföldről vagy...

Aki hazajött külföldről vagy az ország másik végéből, megírná, hogy miért jött haza?

Figyelt kérdés
Honvágy? Munka miatt? Kíváncsi vagyok, illetve én is elköltöztem az ország másik végébe, de hiányoznak a barátaim, itt túl egyedül vagyok.

2017. dec. 10. 18:58
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Külföldön vagyok, még nem mentem haza, de amint összeszedtem a pénzt amit terveztem, megyek haza. Elb.szott beteg egy ország ez (UK).
2017. dec. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1: Ezt talán kifejthetnéd.
2017. dec. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#1 Pénzt keresni azért jó, ugye?
2017. dec. 12. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
3: Ha esetleg a terrortámadásveszélyre gondol, nos, az elméletileg manapság már bárhol lehetséges Észak- és Nyugat-Európában. De talán egséz Európában is.
2017. dec. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon úgy tűnik, hogy aki kimegy, nem jön haza.
2018. jan. 5. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
A németek nem tudnak gondolkodni.
2018. jan. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Énis az ország másik végébe költöztem évekkel ezelőtt. Neekm is honvágyam, főleg az utóbbi időben. Jól keresünk, szép házunk van, midnenünk megvan. de a család/ismerősök mind távol. Énis gondolkodom a hazaköltözésen. Te mióta költöztél el?
2018. febr. 26. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!