Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen ahová felvettek...

Munkahelyen ahová felvettek az orvosi alkalmasságihoz tartozik vérvétel is. Azt hogy tudnám kihagyni? Vagy milyen indokkal lehetne mellőzni hogy az alkalmasságit megkapjam?

Figyelt kérdés
Nincs semmi betegségem csak egyszerűen félek tőle és olyankor tuti a rosszúllet. És már olyankor szédülök izzadok hogy tudom nemsokára rosszúllet ájulás lesz. Nem tudom miért van ez, pedig van pár tetoválásom. Attol a tűtől nem félek, még szeretem is azt a fajta fájdalmat.

2017. dec. 16. 05:04
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
lol
2017. dec. 16. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
97%
Hát akkor menj máshova dolgozni. Jó, mondjuk, ha egy gyárban vagy valami irodában kell vérvétel, az érdekes, és felesleges, de ha szakács, vagy ápoló, vagy ilyesminek mész, akkor jó, ha tudják, és neked is jó, hogy halálos fertőzést terjeszthetsz-e vagy sem.
2017. dec. 16. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Így jártál. Vagy elviseled vagy keresel más melót.
2017. dec. 16. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
*rosszullét
2017. dec. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
48%

Ha része az is, nem tudod kikerülni, sajnos. :(


Én a vizeletvételt tiltanám be a munkaalkalmasságin!

Nem tudom mások hogy csinálják, de én nem tudok parancsra pisili. Legutóbb is megittam helyben 2 liter vizet és még így majd egy órába telt, mire sikerült mintát produkálnom. Persze fél perc után már dörömbölnek a vécéajtón, hogy jöjjek ki, hadd menjen be a következő. Szóval ha elsőre nem jön össze, ki kell jönni, végig várni egy rakás embert. Aztán újra bemehetek, de ha megint nem jön össze, megint ki kell jönni, kivárni az újabb embereket... A fél reggelem erre a tökölésre megy rá. :((( A fizuból meg levonják a hiányzó órákat. :(((

2017. dec. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az összes ilyen vizsgálat felesleges, minél előbb el kellene törölni.
2020. jan. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!