Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annyira utálok a mekiben...

Annyira utálok a mekiben dolgozni, egyszerűen semmi kedvem ma se bemenni. Milyen munkalehetőségek vannak érettségi nélkül nappali tagozatos diákként?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, sajnos még csak most fogok érettségizni, nappali tagozaton vagyok középsuliban. McDonald's-ban dolgozom, kasszázom, de egyszer utálom. Igaz, az órabér viszonylag jó (nettó 850 óránként, 6 után 30%), de ez a munka akkor is egy undor, 8 órán keresztül pörögnöd kell, szerintem ettől vannak lightosabb munkák hasonló bérért. Azokhoz szólnék, akik diákként dolgoznak, hogy milyen munkalehetőségek vannak?


Az iskolaszövetkezetek csomó mindent meghirdetnek, de aztán ha személyesen bemész, azt mondják jelentkezzek neten, de ha neten jelentkezem, nem keresnek meg.



2017. dec. 19. 12:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
76%
Jelentkezz banki, irodai munkákra, sokkal normálisabbak a körülmények, én is voltam korábban kasszás drogériákban, de ott sem volt sokkal jobb a helyzet, sajnos az a tapasztalatom, hogy mindenhol kihasználják a diákokat, és még juttatásokat sem kapunk, mint az állandó dolgozók... Diákszövetkezetek közül nekem jó tapasztalatom van az Eudiákokkal, de sajnos nem mindig jeleznek vissza, ha mindenképp akarsz munkát, nézz körül a Jobbkezek diákszövetkezetnél, kicsi szövetkezet, de mindig visszajeleznek, akár jelentkezés után egy órán belül is. Sokszor hirdetik meg ugyanazokat a munkákat, de lehet jó lehetőségeket is kifogni, én pl. voltam már velük 1300 ft bruttó órabérért csomagolni is 2 hónapig. :) Eudiákoknál szoktak ikeába is hirdetni munkákat, hétvégén szintén 1300 ft körüli a bér, de nem rendszeres a munka.
2017. dec. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
15%
Olyat nem lehet hogy kasszától átmász a konyhába csinálni a hambikat vagy ilyesmi ?!
2017. dec. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Az valójában még rosszabb.
2017. dec. 21. 17:41
 14/16 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy működik a munkára jelentkezés, hogy bemegyek, elmondom mit szeretnék, hány órát dolgozni, heti hány napot stb., ők ajánlanak munkákat, választok, kinyomtatnak egy eseti megállapodást, aláírom, megbeszéljük mikor akarok menni és mehetek is 2-7 napon belül általában. Lehet csak rossz diákszovetkezetnel vagy.
2017. dec. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Sziasztok, én vagyok az egykori kérdező :)


A múlt héten betöltöttem a 21-et, jövő héten kezdődnek az érettségik, szóval jó irányban haladnak a dolgok. A McDonald's-ban dolgozom még mindig, azóta rájöttem ez életem munkája, itt érzem itthon magam, menedzser szeretnék lenni.


Sem, Isten őrizz:D Télen elhatároztam, hogy májusig kibírom, és nagy nehézségek árán, de ment is. A héten viszont bementem az Y Generáció iskolaszövetkezethez, és szerencsére jövő héten már betanulhatok pénztárra a központi fürdőjükben. Aztán a Palatinuson leszek pénztáros. Remélem, ez sokkal jobb lesz. Illetve a Meló-Diáktól megyek nyárra GRoby-ba is, szóval rengeteg más meló van a mekin túl, sajnálom, hogy nem láttam be korábban is.


A meki pedig, hát... Azt hiszem, soha többet nem kívánok ilyen helyen dolgozni. Tegnap mondtam fel. Az

2018. máj. 4. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Folyt köv.


Az a munka egy iszonyat! Bárki, aki ezt olvassa, és gyorséttermi munkára készül, javaslom, jól gondolja meg!


Én ha újra csinálhatnám, valószínű sosem jönnék ide!

2018. máj. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!