Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csajok ti suliban vagy munkahe...

Csajok ti suliban vagy munkahelyen egymásnak szoktatok olyat mondani, hogy pl. "mindjárt jól megverlek"?

Figyelt kérdés

Vagy elqicsázlak?

Ilyen hasonlókat?

Ha igen akkor mért?

Tényleg megtennétek?

Ha nektek mondják erre hogy szoktatok válaszolni?

Van hogy mondjuk rá is csaptok egymás seggére?



2017. dec. 20. 16:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én szoktam ilyet mondani az osztálytársaimnak. Lehet, hogy nem vagyunk normálisak, de mi ilyenekkel viccelődünk egymás között. Nyilván senkit nem bántanék, mert ahhoz meg béna vagyok. Rácsapni meg senki seggére nem szoktam. Az már nem fér bele nekem.
2017. dec. 20. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon felidegesítjük egymást akkor mondunk olyanokat hogy "mindjárt tarkón váglak" vagy "torkon rúglak" de nyilván nem gondoljuk komolyan, csak hülyéskedünk.

Ha nekem mondja barátnőm akkor általában kifigurázom és vékony hangon elkezdek hisztizni hogy mennyire félek és hogy mindjárt bepisilek annyira megijedtem tőle :DD

Más seggére meg nem csapok rá, max ha két centire van az arcomtól. Akkor ráerősítek arra hogy az aurámon belül van.

2017. dec. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Kizárólag viccből, és csak olyanoknak, akiket amúgy is barátaimnak tekintek.
2017. dec. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2017. dec. 21. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nekem ne mondjon ilyet senki nem tűröm el. A barátaim között mi nem beszélünk így egymással. Én biztos nem mondanék ilyet senkinek.
2017. dec. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mondom senkinek és abban a pillanatban mondanék is fel, ha nekem bárki mondaná (akár csak viccből is). 29/N
2019. márc. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!