Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit lehet tenni egy ilyen...

Mit lehet tenni egy ilyen kollégával?

Figyelt kérdés

Két napig együtt dolgoztunk. Egyébként mással szoktam. Csak ő most hiànyzott. Egy idősebb, régebb óta ott dolgozó férfiról van szó. Folyamatosan arról beszélt neki milyen kevés a fizuja, lenézik, kihasználják stb... ha már nem mondtam semmit akkor is folytatta. Megkérdeztem tőle milyen fát vett karácsonyra erre elég durva hangnemben válaszolta semmilyet mert ő szegény sose állít fát. Miért mi csak akkor tapsolunk egymásnak? Csak akkor szeretjük egymást? Blabla. Mit ne mondjak nagyon rosszul esett amit mondott. Ráadásul fel is idegesített. Az volt az utolsó nap.

Korábban megkértem vmire amit egy felettesüsk kért. Percekig ugatott velem mi a fa.szért kell ezt csinálnia. Itt mindenki okos, bass.za meg az élet meg ilyenek. Ha egy légtérben vagyunk akkor is csak panaszkodik.


2017. dec. 21. 10:29
 1/2 anonim ***** válasza:
71%

Személyes beszélgetés teljes mellőzése, füles a fülbe, zenehallgatás.

Nekem van ilyen kolléganőm, aki mindig előadja, hogy jaj, hát ő olyan okos, más meg olyan hülye, és ez megy napi 8 órában. Én megoldom azzal, hogy bedugom a fülembe a zenét, aztán azt pofázik mindenki, amit akar.

2017. dec. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Kerülni. Ennyi negativitást már nehéz átfordítani.

Neki pedig fel kellene mondania, és más munka után nézni, mert konzerválja ezt az állapotát. Persze van olyan is, hogy valaki az ilyen helyzeteket keresi.

2017. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!