Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért ilyen bunkók az utolsó...

Miért ilyen bunkók az utolsó napokon az ünnepek előtt a munkatársak?

Figyelt kérdés
Szerdán végeztünk. A hangulat gyalázatos volt a héten, leginkább az utolsón. Nem tudom mi volt a többiekkel. Állandóan nyavalyogtak hogy a héten miért kellett bejönni, kevés lesz a másfèl hét szünet. Meg milyen sz.ar a fizu, kaptunk a cégtől ajándékot. 3-an kapásból fintorogtak és lefikázták. Én szinte boldogan mentem be mert tudtam az lesz az utolsó nap. Erre rajtam meg egy másik kollégán kívül mindenki búvalb.aszott volt. Totál lehúzták a kedvem. A negativitásukkal elvették a kedvemet a munkától. Az egyikük full bunkó módon beszélt és viselkedett velem. Szeretem a munkám de kb most utáltam meg. Másoknál is volt ilyen?
2017. dec. 22. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden nap bunkók között vagyok, kb 10 normális ember, ha van. Nálunk ilyen egy átlagos nap :) Az emberek nem tudják jó dolgukban, hogy mit csináljanak. Nincs semmi gondjuk, hát teremtenek maguknak. Agybetegek, ne törődj velük, élvezd az ünnepet :)
2017. dec. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

energiavámpírok és ellenük fel kell magad vértezni, mert ezért tudják az energiádat leszívni. sajna én is voltam ilyen szituba tavaly, de váltottam munkahelyet, most végre egyedül vok az irodában és igazgatok :D nem asszisztens vagyok végre.

ne hagyd magad, h befolyásoljanak mások negativitása, hazaérsz és lehuppansz az ágyra és érzed, h nem is a melótól fáradtál el hanem a sok id-ióta munkatárs szívott le, hosszabb távon akár még betegséget is tudnak okozni--nekem magas vérnyomást és gyomorbetegséget csinált a sok stressz.

2017. dec. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én bunkóság és bunkóság között is differenciálnék... vagyis, amiket leírtál, azok közül van olyan, amit jogos panaszkodásnak tartok, és nem bunkóságnak. Pl. mi sem vigyorogtunk, mint a tejbetök, amikor karácsonykor borítékban! kaptunk egy felmárkázott kulcstartót "ajándéknak"... akkor már ne borítékba tegyék bele, basszus, mindenki azt hitte, kapunk pluszpénzt :S. Meg most őszintén, ki hord a munkahelyével felmárkázott kulcstartót?


Azt viszont én sem kultiválom, hogy a munkáltató, az ügyfelek meg a saját életem felett érzett frusztrációt más kollégán vezessünk le. Plusz nálunk is inkább az volt, hogy de jó, itt van a karácsony mindjárt. Max. páran voltunk néha idegbetegek, amikor persze erre a napra jött össze minden sürgős dolog...

2017. dec. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3-as.

Nem a főnökség bunkózott. Pár munkatárs ok nélkül. Volt hogy feltettem egy teljesen normális kerdést és majdnem leharaptàk a fejem. Mi kaptunk normális ajándékot a céges bulin. Azt is a fél csapat szidta milyen sz.ar. szerdán a felettesünk adott pici csomagot. Benne volt olyan amit saját kezűleg készített. Meg vett hozzá mást is. Nos erre az a bizonyos pár ember megint fintorgott. Én nem teszek bunkóság és bunkóság között különbséget. Egy ember vagy bunkó vagy nem. Nekem is vannak gondjaim, mégis kedves és normális vagyok velük.

2017. dec. 22. 16:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert mennének már a fa alá, de még dolgozni kell. Persze, ez a bunkóságra nem indok... Utolsó pillanatban kapják, hogy számfejts le 👇 300 jutalmat, 3*300 ajándék utalványt és még sorolhatnám... Oszt még legyen elutalva, kiosztva.
2017. dec. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!