Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Dolgoztál már olyan helyen,...

Dolgoztál már olyan helyen, ahol a munkatársak nagyon primitív, kulturálatlan emberek voltak?

Figyelt kérdés

Alkalmi munkám van: egy gyár területén segítek a sofőrnek rakodni. Ő is egyszerű, mint a szög, hímsoviniszta poénokat nyomat, köpköd folyamatosan stb. A gyári raktárosok közül is páran nagyon primitívek: pl. azt is viccesnek találták, h nagyon vékony vagyok, mégis rakodok. Tisztában voltam eddig is azzal, h sok „eccerű” ember él ebben az országban, de pl. amikor diákként közmunkás voltam egyik nyáron, semmi gond nem volt a munkatársakkal, többségük teljesen normális volt.

Szóval kicsit sokk volt, hogy egy 14 éves gyerek szintjén megrekedt emberek is vannak a raktárosok között.



2017. szept. 5. 10:15
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
81%
Nem dolgoztam ilyen helyen, mert soha nem dolgoztam melósokkal és segédmunkásokkal.
2017. szept. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%

Samsung -Göd

Hirtelen kellett egy munkahely.


Na,ott fizikailag éreztem,hogy csökken az IQ-m.

2017. szept. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem érted he, hogy a vízbű veszi fel az oxigént?:)

Persze, dolgoztam ilyen emberekkel, de én jól szórakoztam. Akkora butaságokat hallottam, hogy ha írtam volna belőle egy könyvet, már milliomos lennék.

2017. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
88%
Ilyen eccerű embereknek mondta vala Jézus, kövess engem, s ő követé őt.
2017. szept. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
86%

Kérdezd meg őket:

Melyik nehezebb hetven kiló primitiv munkás vagy hetven kiló marha.

2017. szept. 5. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen :(

És az a gyanúm, a körülmények tették ilyenekké. Kollégák, esetleg a főnöke, melos körülmények.

Pl " igénytelenebb dolgot csinál ".

2017. szept. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Interspárba voltam nyári gyakorlaton és áruátvevő voltam a raktárban. Az egyik főnököm dettó ugyanez amit leírtál, az a gyönyörű, hogy észre se veszik magukat milyen gáz amit csinálnak.
2017. szept. 5. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is gyárban volt ilyen tapasztalatom.

A munaktársak mindig a szexről beszéltek, viccelődtek. Volt olyan, aki elmondta, hogy előző nap hogy dug0tt a feleségével, meddig tartott, stb.

Kb 3 női munkás is volt, őket folyamatosan zaklatták (nyáron a diákmunkás lányokat is)...ha valakihez hozzá szóltak, akkor már ment is a pletyka, hogy ezek együtt vannak, tuti dugnak.

A vékonyakat itt is leszólták...meg ha valaki nem kopasz volt, vagy 1 centisnél hosszabb volt a haja, akkor az szerintük már 100% hogy meleg volt.

2017. szept. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Mond az ilyen primitíveknek (eccerű emberek)

Amikor soványságoddal foglalkoznak:

Sokkal nagyobb vagyok, csak azt a tudatosságom felhőibe rejtem, hogy meg ne rettenj hatalmasságomtól, mely térdre kényszerítene.


Te erős vagy, miért nem hágsz meg egy lovat? (Normális vagy?) Hát csak egy javaslat volt, mert te letudod fogni, olyan erős vagy.

2017. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Konyhakisegítő munka hátrányos helyzetű tanulók kollégiumában. (Nem állami cég, hanem az állammal szerződésben lévő cég konyhájában.)


Öcsém, nem is tudtam hogy léteznek olyan sötét nők a világon mint amik ott vannak. Eszméletlen volt. Hamar vége volt annak a mesének, és át is mentem máshová!

2017. szept. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!