Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy egészséges önbecsülésű...

Egy egészséges önbecsülésű ember hogyan reagálja le ezeket a csesztetéseket a munkatársak részéről?

Figyelt kérdés

Egy gyárban dolgozom. Két emberről van szó, akik beszólogatnak nekem.


Az egyik mindig valami híres emberhez hasonlít, akire elvileg hasonlítok külsőleg, és mindig azt kiabálja, bárhol ha meglát engem, büfében, buszmegállóban stb.


A másik is a külsőmmel kapcsolatban kritizál engem, sovány vagyok, és ilyeneket szól: "mi van nem adnak kaját otthon?" De hangosan, amikor ismeretlen emberek is hallják.


Megjegyzem én huszonéves vagyok, ők 50 év körüliek.


Nos, nem igazán tudom hogy hol húzódik a határ a jópofaság és a megalázás között. De én ezt úgy élem meg, hogy ez nekem megalázó és legszívesebben megfojtanám mindkettő illetőt.


Köszönöm a segítséget!


2017. aug. 18. 18:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%

Szóltál már nekik, vagy tudtukra adtad bárhogyan ezt? Lehet, hogy tényleg nagyon viccesnek gondolják magukat, és ha szólsz, visszavesznek.

Ha tényleg a bántás a cél, akkor meg a leghatásosabb, ha úgy, ahogy ők teszik, nagy nyilvánosság előtt kéred meg őket határozottan, hogy ezt hagyják abba, mert eleged van, vagy kérdőre vonod őket, hogy miért csesztetnek.

2017. aug. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
vissza kell szólni valami poénosat de arra figyelj hogy ne legyél bántó csak max egy nagyon kicsit.
2017. aug. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%

Ezek konkrétan oltogatnak téged. Köze nincs a jópofasághoz. Aki kritizál téged, az nem jó pofa, az kussoljon be, mert semmi köze hozzád.


Minek megfojtani? Ugyanúgy elkezded őket oltogatni, befogják a szájukat, mert végig sértődnek.

Nagyon nem hagynám a helyedben hogy így bánjanak veled.


"és mindig azt kiabálja, bárhol ha meglát "

Extrém fogyatékos a pali.


A helyedben én azt csinálnám, hogy nagyon határozottan visszaoltod őket, köss beléjük amibe csak tudsz, ők nagyon érzékenyen fogják ezt megélni.

Ne érdekeljen, ki mennyi idős, én ettől függetlenül is végig sérteném őket, amit csak tudnék kritizálnám rajtuk, amíg nem fogják be a pofájukat.


Ezt jópárszor csináltam már, hogy aki piszkálódik valamiért, beszólogat, azzal ugyanezt eljátszom csak erőteljesebben, és nagyon durván behisztiznek és megőrülnek tőle, többé hozzám se szólnak.

2017. aug. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérni őket? Amit csinálnak már rég a határon túl van, nem fogják őket érdekelni hogy téged mi zavar. Ezeket nevelni kell, mint a kutyákat. Oltsd szét őket a francba, és igen, sértsd őket keményen, határozottan, dominánsan, mert annak semmi értelme hogy apró sértegetéssel dobálózol és mégjobban beszólnak ez miatt, helyre kell őket rakni.


Esküszöm, mikor elolvastam hogy miket csináltak veled csak nézek hogy ember, ilyeneket te tényleg hagysz szó nélkül?

2017. aug. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Mérlegelni kellene, hogy ezt ők poénnak szánják vagy lenéznek téged és azért csinálják vagy csak szimplán idióták :D

Az ilyen bántások azokat érik általában, akik hagyják magukat. Az a baj, ha agresszívan állsz hozzá jobban el durvulhat, viszont ha hagyod se fog abba maradni, mert látják és érzik, hogy bánt az ilyen primitív véglányeknél ez ilyen ösztönös, mint kutyának a seggnyalás.

Próbáld az idegességedet lekűzdeni ilyenkor és próbálj intelligensen vissza szólni, gyanítom nem iq betyárok nem lesz nehéz megtaposni az önérzetüket anélkül is, hogy agressziót váltanál ki.

2017. aug. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Visszaszól.

Ne tudsz valami frappánsat ilyenkor visszaszólni ?


1, Kiabálj vissza neki ; gyere adok autogramot, sokat ér, 1 milliót is megér !


2, 'mi van nem adnak kaját otthon'

Ja hát látod, mélyszegénységben élünk, a fizetésem meg kevés, hogy 10 másik éhesszájat is etessek.

2017. aug. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Az a problémám, hogy nem tudom eldönteni, hogy ez poén vagy sem. Mert néha odajönnek és beszélgetnek velem erről-arról, és akkor normálisak. Pont ez a baj...

2017. aug. 18. 19:15
 8/16 anonim ***** válasza:
* Nem
2017. aug. 18. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
"Ember! Nézzél már végig magadon, mielőtt megszólítasz!"
2017. aug. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
52%

#9: ilyenekkel csak rontasz a helyzeten...

Ha néha el vannak veled, akkor szimplán sötétek, akik nme érzik a határaikat, határozottnak kell lenned és lazának, ne szólj vissza agreszívan röhögd ki inkább, hogy "ba**ki mondj már valami újat, beakadt a szalag?" stb. Lazán és határozottan ennyi, a lényeg, hogy lepattanjon, amit mondanak vissza rájuk

2017. aug. 18. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!