Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Németországban dolgozom és...

Németországban dolgozom és jött sok új arab munkatárs (szíriaiak többségben) pont láttam egyiknek a telefonja háttérképét és erősen hasonlított az isis zászlóra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Biztosra nem mondom, szerintem 60% hogy az volt. Nem mehetek a műszakvezetőhöz, hogy talán radikális az egyik csávó. Viszont bevallom fosok kicsit, pláne magyarként így is utálnak az arabok mert köztudottan "idegengyűlölők" vagyunk és többségben keresztények, zsidók.

2017. szept. 27. 07:22
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
23%
Van ott sztem több is.. sajna én nem tudom mit csinálj, talán ha fészen megkérdeznéd, vagy ott van Toroczkai oldala is, ott vannak páran okosabbak, vagy ez: Magyar Rendőrök és Katonák, vele-TEK vagyunk.
2017. szept. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Szerinted ezt elhisszük? :)
2017. szept. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
23%
Miért kellene f.snod? Csak Magyarországon uszítanak a bevándorlók ellen! Németországban elég jó a terrorelhárítás.
2017. szept. 27. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Alain Delon ***** válasza:
61%
Miért ne mehetnél a műszakvezetőhöz? Egyébként hajlok a 2-es válaszoló véleményére: szerintem a szíriaiak (arabok) nem is tudják, ki azok a magyarok. Nem vagyunk mi olyan híresek a világban, mint sokan képzelik.
2017. szept. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
52%
Első: Toroczkai oldala egy hazugságokkal tele, uszító oldal.
2017. szept. 27. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
0%
5-ös, 1 vok, csak próbáltam volna segíteni neki..
2017. szept. 27. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
62%
99%, hogy nem az ISIS zaszlajat lattad, mivel azt a muszlimok tobbsege elutasitja, mivel az nem iszlam, hanem esetleg a profeta nevet vagy Allah nevet lattad diszesebb, arab betukkel leirva. Ez egy teljesen atlagos "dekoracio" mecsetekben is pl. meg kepeken is, igy akar facebook boritokepkent is vagy hatterkepkent is. Ha meg javasolhatok valamit, akkor x ezer kilometerrol ne a magyar propagandat hallgasd. Mara annyira meghulyitette az embereket, hogy ilyen kerdesek szuletnek belole, illetve a jaszalsobogyoroi parasztasszony, aki muszlimot meg eleteben nem latott, plane szirt, de jobban retteg toluk, mint a del-olaszorszagiak, akik mindennap latnak partra szallni valamennyit...
2017. szept. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
68%

Nyugodj le és ne mások tekójának háttérképére leskelődj!

Mennyire ismered az írott arab nyelvet, hogy egy pillantással tudod, mi van oda írva?

.

"többségben keresztények, zsidók"

Szerinted ez csak a magyarokra jellemző Europában?

2017. szept. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 KZitus ***** válasza:
17%

Szia


Nem lehet kellemes ilyen körülmények között dolgoni napi min. 8 órában!

De sajnos meg kell tapztalnod mennyire árt az embernek az előítélet, amely jelenleg úgy néz ki, ott oda-vissza működik.

Talán ha jobban megismered a munatársadat, elmúlik az állandó félelmed, vag éppen fordítva óvtosabb leszel vele. Erre nincsen tuti recept. Ezt a fajta félelmet csak az Isten és felebarát iránti szeretet tudná eloszlatni.

2017. szept. 27. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Kérdező!


Szeretnélek emlékeztetni,hogy magyar vagy,s mint ilyen,profi alkalmazkodó.Élj ezzel az adottságoddal,és természetesen tartsd meg mindenek felett,magyar értékrendedet,amit nem szükséges minden körülmény közt harsognod!


Mindennel,-amiben erkölcsi normáiddal őszintén teheted-érts egyet velük,és ezt fejezd ki nyilvánosan,és négyszemközt is.Azt,amiben másként vélekedsz,nem kell közhírré tenned.

Ha keresztény normáid következetesen követed,minden ember kedvelni fog,még a muszlimok is.


Az 1. Hsz. javaslatát,én megfontolnám!

2017. szept. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!