Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy építészmérnöknek mivel...

Egy építészmérnöknek mivel telik a munkája? Miket csinál?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 10:45
 1/5 anonim ***** válasza:
46%

Makramézik, gyöngyöt fűz.


Szerinted ugyan mivel telik a munkája?

2017. dec. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Könyvel.
2017. dec. 30. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az építészmérnök egy végzettség, nem beosztás. Hogy mivel telik a munkája, az attól függ, hogy milyen munkakörben dolgozik és mik a munkaköri feladatai. Ez pedig eléggé szerteágazó.
2017. dec. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos Magyarországon sok ember dolgozik teljesen mást mint ami a végzettsége, én pl. 35 éves vagyok és 2 hónapot dolgoztam a szakmámban eddig, mindig mással keresem a kenyérre valót.


Na visszatérve az építészmérnökre mint előttem írták bármit csinálhat, attól függ mire vették fel.


Lehet telefonokat intéz el, van amikor pl. CAD programmal tervez, bármi lehet.


Lehet fel kellene menned profession.hu-ra, beírni a keresőbe hogy "építészmérnök", megnézel pár álláshírdetést hogy mik a feladatok, ennyi.

2017. dec. 30. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tervez, kivitelez, költségvetéseket csinál. Meg kesereg, hogy miért pont az építőiparba tanult tovább :DDDD Nem vicc, 10ből 8 ilyen :DD
2017. dec. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!