Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Magyarországon miért van sok...

Magyarországon miért van sok rossz munkahely? Pontosabban miért teszik az emberek rosszá a munkahelyüket? Miért lehet csak kevés munkahelyen hosszú távon ott maradni?

Figyelt kérdés
Pl.áruházakban,éttermekben,gyorséttermekben,segédmunkásként nem sokáig dolgoznak az emberek.
2018. jan. 3. 08:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
28%
Én meg fiatal csak igy számoltam hogy, nem a munka miatt lépek hanem a vezetés meg a kolegák miatt.Egyszerüen nem értem miért nem lehet dolgozni mint régem és ez szerintem nagy rézben a nők hibája mert velük szoktak kivételezni.A párkakcsolatra meg semmi szabályozás nincs munka helyen nem hogy, elenörzés.Ezért már azon gondolkodok hogy, épitö ipar vagy raktár amibe még nem törtek be bár csak lehet nekem vannak ennyire rossz tapasztalataim.De általába a nők szokták kavarni de nagyon ezzel meg vezetőség semm tud mit kezdeni.
2018. jan. 4. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
A férfiak között is vannak akik szeretnek kavarni
2018. jan. 4. 12:47
 13/13 anonim ***** válasza:
59%
A középosztály megszünésétöl félek itt mert akkor vége a kapitalista társadalomnak és jönn a diktatura megint merz ezek a fizetések nevetségesek a mai világban ebböl nem lehet félre rakni.Pedig ezért dolgozik az ember nem azért hogy, ki birja a kövi hónapig .
2018. jan. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!