Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Hogy mentsem meg...

Mit tegyek? Hogy mentsem meg a több éves barátságot? :' ( (picit hosszú)

Figyelt kérdés
Az lb-mnek és nekem egy melóhelyünk van... Egy darabig össze is voltunk rakva, de aztán külön kerűltünk és mindkettőnk mellé rövidebb időre kerűlnek emberek akiket betanítunk... Ez még nem is baj, de kb 2 hete egy csaj kerűlt mellé, aki miatt romlott a barátság... Ahogy össze ismerkedtek és telnek a napok egyre kevesebbet foglalkozik velem a barátnőm... Örűltem, hisz elkerűlt mellőle, hisz készen áll az egyedüli munkára akárcsak az aki velem volt... De újra összeálltak, mert a csaj noha miskolci állítólag eltéved egyedűl Mc-on... Vagyis azt mondja... De ha valaki már 2 hete ugyanoda jár már nem téved el szerintem... Na mind1... Ma kijelentette az lb-m, hogy végleg együtt maradnak melózni a csajjal :'( de erre úgyérzem rámegy a barátságunk... Engem egyre hanyagol az lb-m és amikor mondtam ezt neki, nekem esett, hogy vegyem tudomásul vannak más barátai is nem csak én és el fogom veszíteni, ha ilyen leszek és nem fogadom ezt el, ja meg oda vágta nekem, hogy annál keressek társaságot akivel eddig melóztam ne nála

2014. febr. 6. 23:58
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és a csaj nem csak a barátnőmet szedi el, de a melóhelyemről is ki akar túrni... De nem szeretném se a munkámat se a legjobb barátnőmet elveszíteni!!!!!! :'( Mit tegyek?
2014. febr. 7. 00:02
 2/4 anonim válasza:

Szia! - Először is , fizikai tevékenységet nem ajánlok, hosszas elbeszélés a barátnő, és a másik illetővel, további az idő a legjobb mindenre, ha esetleg ez sem megoldás lehet hogy kinőtt téged valamilyen szinten, megunt, monoton minden...

-Egy általános barátság 7évig tart.

És én mint zárkózott személyiség, nem tudom hogy szerezz barátokat, de biztos van az a személy akivel jól össze tudsz hangolódni.

Minden jót kívánok a jövőre tekintve.

2014. febr. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nyugi, ha lenyugodsz, és higgadtan megbeszél vele mindent pl. a házadban, vagy összetalálkoztok. Vagy ha tényleg ilyeneket vág a fejedhez régóta, akkor nem igazi barátnő igaza van az előttem szólónak ritka olyan van, hogy nem 7-8 évig tartanak a barátságok. Ezt azért írom le, mert ezt már én is átéltem. Csak nálam egy új osztálytárssal játszódott le ez. Én is elhívtam őt beszélgetni, és minden megoldódott. Remélem segítettem. 12/L (fiú)
2014. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Az előző vagyok. Ha kevesebbet foglalkozik veled, akkor kicsit haggyad ott pl. 1 hétre. Hidd el minden megoldódik. És a csaj a leírásod szerint, már bocsánat de egy barátlopó, és tuti nem eltévedt. És ha összeáltak újból, akkor még nehezebb dolgod lesz. Nem akarlak riogatni, de ez így lesz. Szóval nyugodjatok le, és utána beszéljétek meg ezt az egészet 4 szem közt
2014. febr. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!