Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből lehet érezni azt hogy...

Miből lehet érezni azt hogy egy munkahely már nem nyújtja azt a kihívást, amit szeretsz? Te mikor gondolkodtál ela váltáson?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 15:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Legutóbb már a munkaszerződés aláírásakor, amikor megláttam, hogy más bért tartalmaz, mint amiben megegyeztünk, és a fennmaradó részt csak feketén fizették ki, ez később sem változott. De nem volt azonnal lehetőségem ismét váltani, és anyagi tartalékaim sem voltak, ezért úgy döntöttem, hogy összeszedem magam, és 1, max. 2 év után váltok. Egy év után léptem le, közben más gondok is adódtak a pénz mellett, szóval sok tényező összejött a végére, mire kaptam egy valóban jobb állásajánlatot.
2018. jan. 7. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Amikor már nincs kedved reggel elmenni és a "nem-szeretem" feladatok kategóriába kerülnek olyan dolgok is, amiket korábban szívesen csináltál.
2018. jan. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
0%

"Amikor már nincs kedved reggel elmenni"


Micsoda idióta tanács... miért melyik reggel van kedve az embernek melóba menni? Egyiken se. Utálom mint a szart.

Csakis azért megyek mert lóvét kapok.

Miért nem váltok? Mert dolgoztam már ezer helyen és mindet utáltam mint a szart.

Aztán mentem a köv és köv és köv helyre abban a naiv hitben hogy csak lesz 1 hely amely nem egy trágyadomb.

Még olyat nem láttam eddig és már 50 felé járok.

2018. jan. 7. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szerintem ez ugyanolyan HR-bullshit, mint minden más.
2018. jan. 7. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
2-es 3-asnak: gondoltam is, hogy odaírom, hogy "Kivétel: aki eleve utál dolgozni", de a kérdésből azt feltételeztem, hogy a kérdező sem ez a típus. Sajnálom, aki alapból minden reggel úgy indul, hogy utálja, amit a nap részében csinálnia kell.
2018. jan. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Nem eddig szerettem bemenni, sőt a szakmámat is szeretem, de a munkahely mar nem az igazi. Derülnek ki a xarságok stb stb...
2018. jan. 7. 16:54
 7/16 anonim ***** válasza:
Amikor félóránként fel akarsz mondani.
2018. jan. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
24%

"Sajnálom, aki alapból minden reggel úgy indul, hogy utálja, amit a nap részében csinálnia kell."



Miért mit lehet szeretni azon hogy ott áll feletted egy felfújt dilettáns f*****szkalap aki ugat hogy mit hogy csinálj mindezt úgy hogy tudod hogy szart se ért hozzá életében nem csinálta de azért ugatja a szakmai baromságait te meg nem szólhatsz vissza mert kirúgnak?

Ezen mit lehet szeretni?


Nekem volt olyan főnököm aki lejött a műhelybe öltönyben fehér ingben én ott voltam nyakig szarosan olajosan és ő három lépés távolságból oktatott hoyg miért úgy tartom a hegesztőpajzsot.... nekem ugatott aki 10 éve ívhegesztek.... ő meg fehér ingem még egy csavarhúzót se fogott meg életében és akkora baromságot mondott hogy nagyon kevés híja nem volt hogy szarrá nem röhögtem magam..


De nem szólhattam vissza.


Na most ezeken a szitukon m it lehet szeretni? Idegen szar kutyája vagyok aki ugat én meg ugrok.

Mindegy hogy ez a hely vagy másik mindnél így van.

2018. jan. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

"Miért mit lehet szeretni azon hogy ott áll feletted egy felfújt dilettáns f*****szkalap aki ugat hogy mit hogy csinálj mindezt úgy hogy tudod hogy szart se ért hozzá életében nem csinálta de azért ugatja a szakmai baromságait te meg nem szólhatsz vissza mert kirúgnak?


Mindegy hogy ez a hely vagy másik mindnél így van."


Lehet, hogy te mindenhol ezt tapasztaltad, de nem minden munkahelyen ez van. Nekem is volt, ahova szerettem bejárni, és szerettem a feladatokat is, és egy ilyennek mai napig bedolgozom, csak már távmunkában, és bízom benne, hogy lesz még, ki tudja, talán pont az, ahol hamarosan kezdek. A legutóbbival nekem is gondjaim voltak, váltottam is.

2018. jan. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

"Lehet, hogy te mindenhol ezt tapasztaltad, de nem minden munkahelyen ez van."


Hát bocsáss meg hogy csak arról tudom beszámolni amit megélek.

Én ezt éltem/élem meg én soha sehol mást még nem láttam.

A csalást az átverést a lekezelést, a 4 órása bejelentéssel 10 óra melót, a szabadság ki nem adását a minimálbéres bejelentést és zsebpénzt, a be se jelentést, a túlórák soha ki nem fizetését a fenyegetést hogy kussolj vagy kirúgnak-én soha sehol mást nem láttam még.

2018. jan. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!