Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miből lehet érezni azt hogy...

Miből lehet érezni azt hogy egy munkahely már nem nyújtja azt a kihívást, amit szeretsz? Te mikor gondolkodtál ela váltáson?

Figyelt kérdés

2018. jan. 7. 15:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Oké, tudom, hogy vannak ilyenek, én is dolgoztam ilyennél, de mint írtam, nem mind ilyen, tehát az az állításod nem állja meg a helyét, hogy mindenhol ez van. Az, hogy mindenhol ez van, ahol eddig te dolgoztál, az oké.
2018. jan. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Amikor érzed, hogy a főnök "csak van", a lényegi dolgokat más végzi helyette.

Amikor rájössz, hogy az eredeti cél helyett valami más a valódi cél.

Amikor erős dodzsemezést érzel magad körül, ami ellened irányul.

Amikor undorral vagy félve vagy rezignáltan mész be.

2018. jan. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
46%

"Amikor érzed, hogy a főnök "csak van", a lényegi dolgokat más végzi helyette.

Amikor rájössz, hogy az eredeti cél helyett valami más a valódi cél.

Amikor erős dodzsemezést érzel magad körül, ami ellened irányul.

Amikor undorral vagy félve vagy rezignáltan mész be."



Ez nálam MIND teljesül és az eddigi összes helyemen is teljesült az összes.


És most nem sajnáltatom magam csak a tényeket mondom.


Tán a dodzsemezés az nem mert annyira szarik mindenki mindenre hogy még nem is dodzsemeznek. Még erre is szarnak.

2018. jan. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Aki nem szeret másnak dolgozni mert csak a “hülye főnök” típusu munkákat végzett, az miért nem vállakozik/ képzi magát, hogy olyan munkahelye legyen ahol jól is érezheti magát. Én pl bem szeretek munkahelyen dolgozni pedig volt olyan hely amit szerettem, és a főnök is kedvelt, mégsem erre vágytam. Ezért saját vállalkozásba kezdtem (immáron 5 éve).
2018. jan. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"az miért nem vállakozik/ képzi magát, hogy olyan munkahelye legyen ahol jól is érezheti magát"



Mert régesrég elvesztettem a hitemet abban hogy ilyen hely létezik. Nemlétezőt meg nem kergetek. Az örök ifjúság forrást se kergetem mert nem létezik.

Jó munkahely se létezik.

Ahogy egyenes kanyar se létezhet.

2018. jan. 8. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálam úgy volt amikor már direkt rámásztak az emberre, a csapatmunkába kevesen vették ki a részüket és azokat szekálták akik akartak is csinálni valamit és a maradék kedvüket is elvették az egésztől. Nekem ebből lett elegem, és amikor bevágtam a durcát abban hogy ha más sem csinálja akkor én sem, mert mi az hogy csak jóformán én teszek meg valamit, és közben ugyanannyi bért kap mindegyik társam. Én akkor döntöttem el hogy otthagyom őket, ha csapatmunka nem megy, egyedül dolgozni meg nem lehet, akkor kár erőltetni ott a dolgokat. Másik oka az amikor egy jól bevált társaságot szét szednek és széthullik a csapat.
2018. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!