Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Van más is, akit idegesít, ha...

Van más is, akit idegesít, ha valakinek kényszere van minden érdekességet elmesélni?

Figyelt kérdés
Nem tudom jobban megfogalmazni a fő kérdésben. Most kis dolgokra gondolok. Van egy kollégám (igazából felettesem, így nem akarok vele összeveszni), akivel nem vagyunk rosszban, de jóban sem. Ha ott vannak mások is, velük beszél inkább, de ha még csak én vagyok ott, velem. És szerintem azért teszi, mert muszáj valakivel beszélnie. Nem úgy értem, hogy sokat beszél, hanem hogy minden baromságot megoszt másokkal. Pl. követ egy macskás facebook oldalt, és mindig elmondja, mit csinált a macska. Szépen mondva is szarok rá. És mindenféle dolgokat. Hogy X énekes, akit nem is szeretek/ismerek, új albummal jön ki, most olvasta. Nem akarok érzéketlennek tűnni, alapvetően szívesen meghallgatok másokat, akik szeretnének beszédbe elegyedni, de csak akkor mondja ezeket nekem, ha más nincs. Ezért hiszem, hogy egyszerűen csak szómenése van. Mindenképpen elmondja, hogy most látott valamit a gazellák párzásáról.
2018. jan. 7. 16:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen tipus, mondhatnekja van. Nekem meg sokszor egyedulletre lenne szuksegem, van aki ezt nem erti meg... empatia sok nem megertest egyebkent orvosolna a hetkoznapi eletben.
2018. jan. 7. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Gazellák párzása is jobban érdekelne, mint amit sok anya, nagymama rám önt. Hosszú ideig ecseteli, milyen zseni a gyerek. Köszönni nem tud, földhöz vágja magát a boltban, de nem számít, már óvodában ismeri a szorzótáblát, folyékonyan olvas, de úgy eszik, mint a disznó, nem öltözik egyedül, nem alszik egyedül, pedig már iskolás.

Megnyugtató, hogy nem kell aggódnunk a jövő miatt, mert a sok zsenipalánta minden problémánkat megold.

Csak az a baj, hogy ez engem rohadtul nem érdekel. Észre sem veszik, hogy untatnak, hiszen most terjesztik fel a gyermeket Nobel-díjra, az a piti téma, hogy idegesítőek, nem szegi szárnyukat, hogy az egekbe emeljék drága kis utódjukat. Nem, nem érzem magam gonosznak, ha valamelyik ősanya éppen felháborodna. :)

2018. jan. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem inkább az idegesít, amikor a kollégák mindenáron tudni akarják, hogy van-e nőm, és hogy hány évesen veszítettem el a szüzességemet, és hogy akkor beleélveztem-e vagy pedig kirántottam. Konkrétan megesett, hogy egy helyen erről faggattak.
2018. jan. 7. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
35%

Az emberek nagy része már csak ilyen. Szeretik megosztani a másikkal a gondolataikat, élményeiket, tapasztalataikat.


Tulajdonképpen a kérdező maga is ugyanezt teszi, kiír egy kérdést, amiben arról beszél, hogy mások milyenek.

2018. jan. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Nyilván más idegesítő témák is vannak, de ez most erről szól.


Utolsó: igen, ez is ilyen, de nem vagy belekényszerítve, hogy elolvasd. érdekelt, ha rákattintottál. Ellenben én nem jeleztem érdeklődést.

2018. jan. 7. 18:24
 6/11 anonim ***** válasza:
5: A válaszom igenis a kérdéshez kapcsolódik. Ugyanis egyes dolgozóknak konkrétan nem tetszik, ha valaki nem osztja meg ezeket az infókat. Tapasztalatból írom.
2018. jan. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én a 2-esnek írtamezt. De a te esetedben sem ezt kérdeztem, mert itt pont fordítva van.
2018. jan. 7. 19:17
 8/11 anonim ***** válasza:
7: De hozzápasszol, mert a szóf**ó embereket általában véve idegesíti ha valaki nem f**sa a szót. Ezt is tapasztalatból írom.
2018. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De hogy konkrétan a kérdésre is válaszoljak:


Igen, engem nagyon idegesít. 50%-ban emiatt jöttem ki külföldre. :)

2018. jan. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ők nem veszik észre, hogy ez gond lenne, mert az ő értékrendjükben minden részlet fontos pl.: egy egyszerű történet elmesélésénél.
2018. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!