Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen egy kamionsofor elete?

Milyen egy kamionsofor elete?

Figyelt kérdés
Most tervezem, hogy C kategorias jogsira tanulok. Azt latom, hogy jol keresnek, de... Pl. sokat vannak tavol. Ha ugy rakjak tele a kocsit, hogy az dol jobbra-balra, az veszelyes..., stbstb. Kernek pro es kontra erveket meg olyanoktol, akiknek van ralatasuk!

#fizetés #Kamionsofőr #tehergepkocsi #jovositvany
2018. jan. 8. 10:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Ugyan a kamionozáshoz nem nagyon értek, de szerintem mindenképp nézz meg pár videót ezen a YT csatornán:

[link]

2018. jan. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Az nem olyan sok mint első hallásra gondolják sokan. Lehet hogy több mint az átlag , de nagyon sok elmegy útközben mindenre. Mindenért fizetni kell. Wc 100 ft, vagy 50 cent. Fürdés 3 euró minimum. Kezdheted számolni, ez havi 30-40 ezer ft.

Kaját is mindent úgy meg venni hogy az pont elég legyen , meg ne is legyen sok, lehetetlen.

Igy aztán mindenből többet kell venni, amit kidobsz utána. Mert nem ott és akkor állsz meg vásárolni amikor megéhezel, vagy kedved van.

Aztán a világ tele van rendőrökkel, akik csak azt nézik hogy hol tudnának megbüntetni. Van annyi szabály minden felé hogy ezt leirni nem lehet. Minden országban más és más minden. A pénzért ne menj oda mert nagyon savanyú lesz a szőlő. Ezt vagy szereti az ember vagy nem . A távollét az nagyon levágja az embert, sokan nem is birják.

Olyan meg nincs hogy dől jobbra balra a rakodás miatt!

Valamit benéztél.

2018. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%

0-24ben be van zárva egy fülkébe egyedül, amibe bele is őrül a legtöbb. Épp ezért a szókincsük ki is merül f_szozásban és a b_zmegolásban Épelméjű kamionsofőr nincs. Plusz előny, ha lesz_rod a gyerekeidet, meg a feleségedet ha van, mert úgyis alig látod őket. Viszont k_rvázhatsz kedved szerint, mert otthon az asszony úgysem tudja meg. Aki egyébként meleg vacsival vár haza, meg s_ggedet is kinyalja, mikor hazamész, hisz szegény urának oly nehéz az élete...

Tisztelet a kivételnek, ha egyáltalán van olyan.

2018. jan. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
utolsó: Az első kommentbe ott a kivétel.
2018. jan. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

3# köszi, hogy általánositasz, és azt is köszi, hogy oda tetted a ki ételt.

Nyelvvizsgára tanulás a fülkében volt szabadidőben. Természetesen sikeres volt.

2018. jan. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Családot nem tervező, magányt, monotóniát, és cigány-nomád életet kedvelő embereknek való.Ha ilyen vagy ne sokat habozz, mert a fizetés hazai viszonyokhoz képest jó.
2018. jan. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer megérkeztem a lerakóra, ködös volt minden, tipikus német szürkeség, sehol senki, odamentem a portáshoz, mondtam neki hozzam-e a cmr-t, így magyarul, elég ilyesztő figura volt, tipikus német, nagy csizma, bőr nadrág, kerek kék szemei voltak, és szugerált a nézésével, majd hirtelen elővett egy spray-t és lefújt vele, betett egy autóba, és elvitt valahova, erre már nem nagyon emlékszek.

Az a lényeg az áru nem volt meg, amit a cég, és a munkáltatóm rám akart hárítani.

De végül én mondtam fel mert olyan dolgogra akartak megkérni amit nem vállaltam el.

2018. jan. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!