Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mitévő legyek? Hogyan lehet...

Mitévő legyek? Hogyan lehet változni, hogy ne legyek örök vesztes?

Figyelt kérdés

Kezdem elveszíteni a fonalat magam körül.

Volt pár munkahelyem, de így utólag beismerve nem voltam elég kitartó, ezért szinte mindig föladtam. Van egy alapbetegségem – ami inkább állapot -, nem akarom emiatt leszázalékoltatni magamat, mert akkor még rosszabb lenne a helyzet, de érzem, hogy nem tudok úgy teljesíteni, mint egy egészséges ember. Jelenleg van állásom, de a munkahelyi környezet nem nagyon kedvel, próbálok teljesíteni, de vannak hibáim, amit páran "szeretnek" kihasználni.

Jelenleg is képzem magam, de ez kevés. Legszívesebben távmunkában dolgoznék minden- és mindenkitől távol. Keresem az olyan munkalehetőségeket, ahol helyt tudnék állni. Ettől függetlenül gondolkodtam már a végen is…

Egyszerűen nem tudom, hogyan tovább.



2018. jan. 10. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel, ne engedd hogy kihasználjanak..te irányítod a sorsod..vagy ha nem akkor ideje lenne, különben vesztes maradsz
2018. jan. 10. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Higgy magadban, még akkor is, ha minden összeomlani látszik. Én például el se tudtam volna képzelni, hogy ilyen helyzetbe kerülök, mint amilyenben most vagyok. Profi bűnözők kiforgattak mindenből, a teljes anyagi biztonságból eljutottam odáig, hogy hamarosan hajléktalan lehetek, rendkívül elkeserítő a helyzetem, de a megoldásra törekszem, hogy helyrehozzam a dolgokat. Úgy képzeld el, hogy bármilyen üzletbe fogtam csak profi csalók találtak meg, teljesen tönkretetttek a mocskos állatok. Tegnap zokogtam az elkeseredéstől, de ökölbe szorítottam a kezem és megfogadtam, hogy kijövök ebből a helyzetből, persze ehhez kisebb csodára is szükségem lesz.
2018. jan. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Utolsó: kitartást kívánok, bízom benne, hogy sikerül minden, amit el szeretnél érni.

A lényeg, hogy küzdeni kell.

2018. jan. 11. 12:19
 4/5 anonim ***** válasza:
2-es vagy, köszönöm, neked is a legjobbakat kívánom!
2018. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
javítás: 2 es vagyok
2018. jan. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!