Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Cnc programozó?

Cnc programozó?

Figyelt kérdés
Megéri elmenni egy CNC programozó tanfolyamra vagy nincs értelme 190 ezret kiadni rá .

2018. jan. 14. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:

ha tényleg megtanítanak arra amire kell és szeretnél ezzel foglalkozni akkor igen, mert egész jól lehet ezzel keresni.


Ugyanakkor én a helyedben megpróbálnék felkutatni olyanokat akik az adott képzést elvégezték és velük beszélni arról, hogy mennyire jó az oktatás színvonala. (esetleg cégeknél érdeklődni akik CNC programozót keresnek, hogy az adott suli diplomáját mennyire fogadják el)

2018. jan. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hiányszakma, nem csak nálunk, külföldön is. Ha jó az oktatás, mindenképp érdemes!
2018. jan. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BlackSword ***** válasza:
Vagy menj el dolgozni operátorként és a cég majd finanszírozza...
2018. jan. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Igazából most jöttem ki suliból szakmában is dolgozom mint cnc-s és van Gépi forgácsoló szakmám CNC Gépkezelői és egy érettségim és ezek mellé akarnák lerakni egy cnc programozó tanfolyamot de ismerőseim azt mondták ilyen munka körbe csak Mérnököket alkalmaznak ez igaz lenne ?
2018. jan. 16. 17:36
 5/5 BlackSword ***** válasza:
Szerintem megérné... Nálunk sem minden gépbeállító mérnök... De a legtöbb gépkezelő nem is látott még előtte esztergát... Max képről...
2018. jan. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!