Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Győrben valóban nyomorognak...

Győrben valóban nyomorognak az emberek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy Győr egy eléggé gazdag város az Audinak köszönhetően. Arra lennék kíváncsi, hogy a város lakosságának úgy általánosságban milyenek a megélhetési esélyei ebben a városban?
2018. jan. 15. 07:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Békéshez és Borsodhoz képest csak jobb lehet...
2018. jan. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem nyomorognak. A lakosság 60 %-a átjár Ausztriába dolgozni.
2018. jan. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%
Miért nyomorognának? Egy nagyváros relatív sok munkahellyel. De ezt nem is lehet megválaszolni mert annyi mindentől függ hogy valaki nyomorog e. Ha valakinek nincs lakása és albérletben él és majdnem minimálbéren van, akkor valószínű nyomorog. De ha anyuci apuci a segge alá toltak egy villát és mittudoménmilyen mérnök diplomája van akkor nem hinném nem...
2018. jan. 15. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

Azért az audi nem tolja mindenki segge alá a sok pénzt ám... Nem egy isteni létesítmény csak egy újabb hülye gyár.

De ha esetleg majd a 3 műszak 6 napos ismerősömnek lesz egy kis ideje, megkérdem tőle, gazdagnak érzi-e magát.

2018. jan. 15. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
44%
Jobban élnek itt az emberek, mint az ország 85%-ában, de hogy nem az Audi miatt az is biztos
2018. jan. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az albérletárak szerint elég nagy a lakáshiány.


Szinte mindegyik győri cég munkaerőhiánnyal küzd.


A helyiek meg átjárnak ausztriába, sőt szlovákiába dolgozni. Az audi fizuja nincs olyan jó, mint a land rover vagy psa a tótoknál.

2018. jan. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az Audit én nem keverném ide. Ugyan a hazai viszonylatokhoz képest jó ott a fizetés, de ismerek olyat, aki az Audinál volt, ennek ellenére inkább átjár Szlovákiába egy konkurenciához, mert jóval többet kap.

Egyébként mihez képest? Az ország keleti részéhez képest sokkal jobban élnek az emberek, a fizetések olyanok, mint Bp.-en, de az álláslehetőség valamivel kevesebb, kevesebb a hajléktalan. Persze mindenki a saját sorsa kovácsa, biztos van olyan, aki nem akar dolgozni, esetleg nem tud és nyomorog Győrben, de amikor én ott laktam és állást kerestem, mindig találtam.

2018. jan. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Szakmán belül dolgoztatok mindig is?
2018. jan. 19. 10:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!