Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy a munkaügyi...

Miért van az hogy a munkaügyi központos képzése sose tanulunk semmi értelmeset, hanem mindig olyan munkákat végzünk el amire a cégnek szüksége van?

Figyelt kérdés
Mert ez egy olyan cég ahol a képzést tartják ahol a fő tevékenységük a felnőttképzés de foglalkoznak mással is. És magyarul olyan munkákat kell elvégeznünk ami nem a mi feladatunk lenne hanem az övéké. Ha megbukok a képzés okj-s vizsgáján akkor kit kell beperelni ezt a képző intézményt vagy a munkaügyi központot vagy mindkettőt?? Vagy valamit csak lehet tenni.

2018. jan. 16. 15:22
 1/8 anonim ***** válasza:
63%
Hogy legyen valami hasznotok.
2018. jan. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"Vagy valamit csak lehet tenni."

Persze, hogy lehet, tanulj és ne bukj meg. Abszolút hasznos a képzés, végre valamihez érteni fogsz és használni is tudod. De persze ezért figyelni jegyzetelni és tanulni kell a tanfolyamon.

2018. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Az elméletet leadjak ok, de gyakorlatból semmit nem tanitottak meg eddig, pedig mar lement a képzés fele, akkor mi lesz a gyakorlati vizsgan??
2018. jan. 16. 15:52
 4/8 anonim ***** válasza:
csak olyat kérdeznek, amit leadtak. Figyelj oda és jegyzetelj - és ha valamit nem tudsz, vagy nem értesz, azt kérdezd meg. Például ezt is megkérdezhetnéd: lesz a gyakorlati vizsgán olyan, ami a tanfolyam alatt nem hangzott el? hogy lehet felkészülni a gyakorlati vizsgára? Kérdezd meg nyugodtan.
2018. jan. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért?

Milyen munka ez?

2018. jan. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egyszerű matek.
2018. jan. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szerintem senki nem fogta fel igazán a kérdést.

Az ilyen cégek támogatást kapnak azért hogy titeket "kiképezzenek" gyakorlatilag viszont magasról leszarják, hogy tanultok-e valami hasznosat vagy sem..én voltam aranykalászos gazda képzésen OKJ-s...pályázat és erdővásárlás feltétele volt. Gyakorlatilag megkaptam a tételeket, azokat megtanultam, aztán fel kellett ismerni a paradicsomot, paprikát, retket, tormát, almát stb egy asztalról és ennyi. Vizsga előtt halálra izgultam magam, pedig felkészültem becsülettel a tételekből, mások meg el se olvasták a tételeket. Senki se bukott meg. A képzés szervezői ezen nagy pénzt akasztanak, nem érdekli őket, hogy a tudás birtokában vagy anélkül kapod meg a bizonyítványt..kifizetted és kész. Úgy kaptam jogosítványt ezzel a bizonyítvánnyal nagy teljesítményű traktorra, hogy életemben nem vezettem traktort..tehát ne izgulj. Ez az egész a szervezők érdekeiről szól. Viszont tudást tényleg nem szerzel

2018. jan. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az ilyen képzéseken nagyon hülyének kell lenni ahhoz, hogy valami megbukjon. Persze ettől még tanítania kellene a cégnek.
2018. jan. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!