Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Én egy munkaügyis központos...

Én egy munkaügyis központos képzésre járok és ha meghalok véletlenül akkor kit fognak zaklatni azzal hogy fizessen vissza mindent kamatostul?

Figyelt kérdés
Mert bármikor bárki meghalhat ezt el kell fogadni, a szerződésben nincs benne mi történik ha az ügyfél meghal, igazából csak azért érdekel ez engem hogy ha ez bekövetkezne akkor nehogy édesanyámon probálják meg behajtani a pénzt, de ezt úgyse tehetnék meg igaz?? Hisz én írtam alá a szerződést nem anyám.

2017. nov. 11. 12:21
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Az örökösök az adósságot is megöröklik ha van. Ha lemondanak róla, akkor viszont mindenről ami a neveden volt.


De te ne azon agyalj már hogy mi lesz ha meghalsz, és ne meghalni készülj mert nem bírsz egy nyomorult képzést sem elvégezni mert neked nyűg a tanulás és a munka is.

2017. nov. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
43%
Ha meghalsz, az a Munkaügyi Központnak ugyan olyan, mint ha találtál volna munkát, szóval örülnek neki. Nem kell semmit fizetni.
2017. nov. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
már megint a munkaügyis :DDD
2017. nov. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Kerdezhetek? Miert jarsz ide az ostoba kerdeseiddwl?
2017. nov. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
annyira utalom mar az eletet, a legjobb lenne megpusztulni, dolgozni sincs kedvem, soha nem is volt, ebbol a szar kepzesbol se lehet kilepni, fszmat mar komolyan.
2017. nov. 11. 14:49
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Ez van, ki mit vet úgy arat....

Vagy ezt a virágot szakítottad, hát szagold....

És meg sorolhatnám....

2017. nov. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

De, ki lehet ingyen lépni a képzésből. Ha legalább 1 évre szóló határozott idejű munkaszerződést kötsz akkor szabadon elmehetsz és semmit nem kell fizetned. Csak akkor munkát kell keresned és dolgoznod is.


Vagy egyik sem jó? Tanulni nincs eszed, dolgozni meg nincs pofád? Majd eltart a társadalom havi 23 ezer segélyből?

2017. nov. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!