Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen sz összeférhetetlen...

Milyen sz összeférhetetlen kolléga?

Figyelt kérdés
Egy két példán keresztül
2018. jan. 26. 19:54
 1/2 anonim ***** válasza:

A főnök rokona volt.

Volt, hogy reggel hívta fel a főnököt, hogy ő nem tud bejönni, nekem kellett helyettesíteni, pedig szabadnapom volt. Ezt egy időben gyakran eljátszotta. Mindenbe belekötött, apróságokba, pl. nem tudtam valamit megjegyezni, akkor kiakadt (pedig csak el kellett volna magyaráznia, mivel elvileg ő tanított be), holott ő okozott egyszer félmilliós kárt is, akkor persze ment a sunnyogás, "hát ilyen előfordulhat bárkivel". Nagyon műveletlen volt, de sokszor okoskodott és hülyének nézett, mert fiatalabb voltam.


Hát nekem ez volt az összeférhetetlen. Hívtak vissza a helyre dolgozni, de nagy részben miatta nem mentem.

2018. jan. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Amikor 2 mágnes taszítja egymást: megközelíthető, de nem lehet vele mit kezdeni.
2018. jan. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!