Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha viszek igazolast, elkuldetn...

Ha viszek igazolast, elkuldetnem igazolast postan, nem rugnak ki?

Figyelt kérdés
a telefon le volt nemitva, es elaludtam... orvos csak hetfon lesz..
2018. jan. 27. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Munkahely vagy suli...?
2018. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
munkahely
2018. jan. 27. 07:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem személyesen viszed, ha ennyire sürgős?
2018. jan. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

A létező legrosszabb megoldás, nálunk az ilyen élből repül. Szóltál, hogy nem tudsz bemenni, vagy 6 óta várnak a munkahelyeden?


Amikor felébredtél telefonálnod kellett volna, hogy elaludtál, bocsi, indulsz. Kb. semmi vagy minimális következménye lett volna. Így meg TB csalás lesz belőle (nem tudom mi a pontos megnevezése), ha olyan a vezetőd gondol egyet és kér rád egy ellenőrzést.


Másik, hogy tudtommal az igazolást úgyis akkor kell bemutatni amikor mész dolgozni újra.


Ez még általnos iskolában is gáz, nem hogy egy dolgozó felnőttől

2018. jan. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
azert postan, mert nincs autom, es nem fogok arany arat fizetni a buszert, hogy bevigyek egy papirt... az irodam messze van
2018. jan. 27. 09:23
 6/10 anonim ***** válasza:
74%
De miért nem indultál be dolgozni, amikor felébredtél? Gyanús nekem, hogy te direkt lógni akartál.
2018. jan. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
csakis, hisz jobban tudod XD
2018. jan. 27. 09:40
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

6.52 kor írtad a kérdést, mikor kellett volna elindulnod? Esetleg műszakos munka, amibe már később nem lehet becsatlakozni?

Én azon nyomban hívtam volna a főnököt, hogy hát ez van. Ha nem rendszeresen fordul elő, akkor lehet elnézte volna... vagy oda egy szabadnapod.

Ezt az igazolást nem értem, ki a tököm viszi be/küldi be az igazolást, aznap mikor elvileg beteg? Kb ez a legbutább módszer. Ha ragaszkodsz ehhez, mondd, hogy este már rosszul érezted magad,ment a hasad, így nem tudtál elaludni, reggel meg felkelni. Most megyek orvoshoz.

Aztán ha jó fej a doki, ad "igazolást" (ez annyira iskolásan hangzik...!!).

Sztem nem éri meg kamuzni

2018. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, én vagyok rosszul összerakva, de ha én elalszom, és arra ébredek, hogy elkéstem, azon nyomban összekapom magamat, és indulok befele. Legfeljebb bekapok egy szidást, de amennyire lehet, legyen megőrízve a becsületesség.
2018. jan. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
azok ti vagytok😀😀😀
2018. jan. 27. 10:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!