Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehet viccesen leállíta...

Hogyan lehet viccesen leállítani egy olyan kolléganőt, aki folyton belevág a mondanivalómba?

Figyelt kérdés

Szeretem, és kedves nő, de egyszerűen annyira kis tyúkeszű, hogy beszélek, és közbevág. ÉS mondja-mondja teljes hangerővel nekem, és a többi résztvevőnek is.

Nagyon idegesít. Nem bunkóságból csinálja, tényleg csak tyúkeszű. Mással is megteszi.



Próbáltam, hogy rögtön abbahagyom a mondanivalóm, és ráfigyelek - nem használt. Akkor hogy rögtön abbahagyom és mással foglalkozom - nem használt. Folytattam én is ugyanazon a hangerőn vagy magamnak mondva vagy a többi résztvevőnek - egyszer használt.

Képtelen arra, hogy egy pár mondatos gondolatmenetet végighallgasson.


Valami vicces, vagy trükkös beszólás, jelzés érdekelne.


Köszönöm!

20/L (Ő 44/N)


2018. jan. 31. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
Nem fogod be?
2018. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha ennyire nem veszi a lapot felesleges erőlködni. Mert nem fog neki leesni, max összeveszni lehet vele, de akkor meg meg fog sértődni aztán jön az áskálódás stb
2018. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Keszülnek egy kis homokoraval, ami tarsasjatekokhoz van. Ha legközelebb csinalja egyszerüen latvanyosan kitennem.
2018. jan. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ide trükk? Kedvesen azt mondod, Gizike, hadd fejezzem be! Ennyi.
2018. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
2018. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Csak azt kell mondani "szavad ne feledd" és figyelmesen végighallgat.


De egy fontos dolog. Én is azok közé tartozom, aki "gondolatolvasó", már az első néhány szónál tudom/értem mit akar mondani az illető, és hihetetlenül fárasztó lenne végighallgatni.

2018. jan. 31. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
"Bocs, a mondandóm közepe megzavarta a tied elejét?"
2018. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Köszi!

Szerintem ha unalomból elkezdünk beszélgetni, és mondjuk elmesélem, hogy "jajj, tegnap elvittem a kutyámat a kutyakozmetikushoz, és képzeljétek, hirtelen duplájára növelte az árakat", akkor ne vágjon bele, hogy "jajj, a szomszéd kutyája úgy ugat, hogy egész éjjel nem aludtam, meg aztán még a gyerekem is későn ért haza, mert a bolond barátai mellett elkallódik a gyerek, különben is hogy lesz eg vajon az érettségijük is".... na, kb a kutyáktól max ide tudnánk kilyukadni, most hasamra ütve mondtam egy példát.... :D

2018. jan. 31. 19:38
 9/11 anonim ***** válasza:
Dugj a szájába egy csokit. :-)
2018. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki hogy ÉN BESZÉLTEM, de a másodiknál már nem udvariaskodnék... "Te mindig ilyen bunkó vagy?" - és kész.
2018. febr. 2. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!