Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha valaki mélyen belevág a...

Ha valaki mélyen belevág a csuklójába, de utána elszorítja azt, akkor a vérzés magától eláll és nem kell orvoshoz mennie?

Figyelt kérdés
2016. dec. 13. 22:03
 1/3 anonim válasza:

Eléggé érdekes kérdés.. nem vagy te cseppet depressziós vagy esetleg hajlamos a depresszióra?

Mindazonáltal ha kereszben vágod fel az ereidet, esetleg ha nem olyan mély a vágás esélyed van arra hogy amíg ki ér egy orvos/ mentő ne vérezz el. Ha hosszában vágod és elkapod az ütőeret, valószínűleg már hiába szorítod a mentőt sem fogod tudni megvárni mert elvérzel. Ha egy jó tanácsot elfogadsz ne próbálkozz ezzel. :) az élet szép, benne van mindened :)

2016. dec. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Igazából nem tudom,hogy meg akarok e halni. Ezért gondoltam,hogy így próbálkozok,aztán majd eldől,hogy túlélem e vagy sem.
2016. dec. 14. 16:27
 3/3 anonim válasza:

örülj hogy van lehetőséged élni, képzelj el egy rákban, vagy egyéb halálos betegségben élő embereket, mit meg nem adénak azért hogy élhessenek.

Te meg kiakarod oltani? vagyis megpróbálod hogy rájöjj hogy mit akarsz valójában?

Szerintem nézz körbe a nálad sokkal rosszabb helyzetben lévő emberek sokasága közé, és értékeld át az életet, hogy milyen sokat is ér az valójában.

2016. dec. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!