Magas prolaktin értékkel lombik? Ti elkezdenétek?

Figyelt kérdés
Kinek milyen értékkel sikerült, vagy nem sikerült? Nyárra napi 2 bromoval lement, ezért csökkentettük az adagot, de egy tablettával most visszament az eredetire (Határérték duplája). 2 hetem lenne lombik kezdésig.

2017. nov. 17. 11:32
 1/2 anonim válasza:
Nekem egy ciklussal korábban derült ki, hogy magasabb (nem sokkal), napi fél szem Bromcriptin helyrerakta a kezdésre, de ha magas, az erősen rontja az esélyeket. Szóval ha két hét alatt rendbe lehet hozni, akkor oké, egyébként nem ajánlom...
2017. nov. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szia. Először hozzanak helyre természetes módon, és akkor lesz babád. Én nem mennék helyedben lombikra.Ott a NaPro Technológia, ami természetes orvosi módszer, és nagyon jó orvosok vannak akik helyrehoznak téged, majd lesz babád. Nekem Dr. Antritter Zsófia segített, de ott van még Bakos Marcell nőgyógyász is. Ők kint tanultak Amerikában, nagyon jók. Nekünk 10 év meddőség után lett két babánk. (Nem ikrek)
2017. nov. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!