Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szoftverfejleszto szeretnek...

Szoftverfejleszto szeretnek lenni, milyen vegzettseg kell?

Figyelt kérdés
Szofverfejleszto szeretnek lenni, viszont nem tudom, hogy milyen iskola lenne jo. 3 valasztasi lehetoseg van, vagy megyek 1 eves programozo suliba ami hivatalosan nem ad papirt, viszont biztosit munkahelyet es 1 millio forint, vagy megyek okj, ami ingyen van, bar az oktatas eleg rossz, vagy az utolso az egyetem, ami 6 felev lenne, tobb, mint 1 millio forint es irto nehez lenne, viszont a papir innen lenne a legjobb. Szerintetek? Elsosorban hasonlo szakmaban dolgozok velemenye erdekelne.:D

2018. febr. 3. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Programtervező informatikus végzettséggel a legkönnyebb ilyen téren munkahelyet találni. Talán mérnökinfóval is, bár abban már nem vagyok olyan biztos.


Mindenképp egyetemben gondolkodj. Persze csak ha jó vagy matekból. Nem is olyan magasak a ponthatárok az ilyen szakokra.

2018. febr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképp egyetemre mennék. Egy egyetemi végzettség mindennél többet ér.
2018. febr. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

lehet keresnék egy olyan munkahelyet ahova nem kell papír hanem betanítanak ott.


Most elmész egy suliba, 2 év, vagy 3-4 éved mire elkezdesz dolgozni és addig viszi a pénzt.


Keress egy munkahelyet, ahol kapsz fizut és a szakmát megtanulod, amúgy is van kisebb cégből egy halom, lehet valahova felvesznek mert kell ember és megtanulod amit kell.

2018. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azért az egyetem sem hat félév, csakha mindent elsőre megcsinálsz... nekem volt olyan tárgy, amivel hat alkalmat szívtam, mert hatodikra lett csak meg, és a ráépülés miatt csúsztam is.
2018. febr. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!