Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek is egy középvezető...

Szerintetek is egy középvezetői menedzser pozíciótól kezdődik az igazi presztízs?

Figyelt kérdés

Én úgy látom, hogy onnantól indul az igazi presztízs.Nyilván a kiemelt szakértői munkaköröknek is van presztízse, viszont nekik nincsen más juttatáscsomagjuk.

Például nálunk, nekem és még egy embernek tudni kell helyettesíteni a menedzsert, el kell látnunk a munkakörét,ha beteg vagy nyaral.De, nekünk nincs olyan juttatási csomagunk, kapunk teleont, laptopot.

Persze, a telefon privát hívásokra is használjuk.



Viszont, csak az ő pozíciójának van presztízse, mert jár neki a céges autó (Passat) meg hozzá üzemanyagkártya, a cég teljesen fizeti az albérletét, mivel ő az ország másik felében lakik eredetileg, csak hétköznap van itt.



Az ő munkájának a hátránya, hogy kevesebb idő jut a magánéletre és általában ezek az emberek hamar ki is égnek.

Persze, az olyan fiatalok, mint én, ölnének azért a pozícióért.


2018. febr. 3. 21:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
2018. febr. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Nem tudom, de azt igen, hogy 80 éven belül pont olyan halott leszel, mint a vezérigazgató, vagy a segédmunkás. Ezzel arra akartam utalni, hogy nem biztos, hogy a laptop, meg a céges autó a legfontosabb az életben.
2018. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Akkor ölj érte...

Én meg vállalkozó vagyok és nem aggatok a saját nyakamba mindenféle mondvacsinált címeket. De szerintem ez már presztizs. Am nem mindegy?

2018. febr. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem ott kezdődik, amikor már olyan gondolataid vannak, mint a második hozzászólónak, nem pedig olyanok, mint most. :)
2018. febr. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
63%

Van céges telefonom, laptopom(bár nem ér semmit..) és céges autóm is. Nem Passat de egy Superb (Skoda).

5 évente cserélik az autót.

Üzemanyagkártya is van, de lakbér nincs. Helybeli vagyok.


Egyáltalán nem érzem az ilyen dolgok miatt különlegesnek önmagam.

Főleg, hogy ezeket a saját pénzemből is megtudnám venni, csak akkor több fizetést kérnék.

(Laptoppal nem tudok megbarátkozni.. 2 évente cseréljük, de nem jó semmire. Szimplán vállalati programokra és officera valók).


Visszatérve a kérdésre, presztízs számomra ott kezdődik, hogy a kollégák nyugodtan mernek keresni a problémákkal és tudok is nekik segíteni.

Megtisztelve érzem magam, hogy elismernek vezetőnek és együtt érhetünk el sikereket.

Szóval jah.. egyszerűen annyi, hogy az csapatom miatt érzem magam úgy ahogy. :)


Elég családias kis csoport, de ezért sokat is teszek. Nincs olyan, hogy ha jön egy új munkatárs az ne válljon a csapat részévé.

Törtem már be olyan visszahúzódó személyt is, aki kiskorától kezdve nem beszélt többet a szükségesnél, most meg mintha le sem lehetne lőni. :)


Emellett a feletteseim is megvannak velünk elégedve.

Ha mi kapunk egy projektet, az biztosan határidő előtt 2 héttel kész van, profi szinten.

2018. febr. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

#2-es, de baromira nem mindegy, hogy milyen körülmények között élsz még abban a "néhány" évben, amíg nem vagy halott :)


Ma amúgy már a második kérdést olvasom, ami ugyanabban a stílusban íródott, ugyanúgy a presztízs szót említi sokszor, és ugyanúgy se füle, se farka, viszont az bele van írva, hogy a kérdezőnek mije van. De biztos csak véletlen.

2018. febr. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
53%

"nem jó semmire. Szimplán vállalati programokra és officera valók"


Vagyis arra pont jó, amire kaptad. :)

2018. febr. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
50%
Miért akkora nagy szó egy fostalicska passattal járni? Menj oda és sz.pd le őket akkor ha neked ettől jobb lesz az életed.
2018. febr. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!