Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy katona, tuzolto, biztonsag...

Egy katona, tuzolto, biztonsagi or, stb mivel foglalkozik szabadidejeben?

Figyelt kérdés
Ugy ertem, aki egy napot dolgozik, utana 3 nap szabad. Mit lehet kezdeni ennyi szabadidovel?
2018. febr. 4. 18:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
0%
Egyreszt katona sztem tobbnyire napi 8 orazik, hivatali munkaidoben van tehat, tuzoltonak egyelore 48 oraja van, bizt őr a jo csak itt. :) Neki talan 3 napja van.
2018. febr. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
29%

Egyebkent en is ezen agyalok h mit dolgozzak a maradek 3 napomban majd mert nincs kedvem recskazni addig es ezzel a meloval nem is keresek jol siman.


Ismerek sofort, festot, autoszerelot akik tudnak maszekolni mellekben. Sajna magamnak meg nem talaltam ki vmi jot, mert sehol nem szeretik ezt a beugros melot.

2018. febr. 4. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%
Ami a szabadidős tevékenységet illeti, ha jól tudom, a rendőr rocker ritka. :)
2018. febr. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

#11, pont a biztonsagi or van otthon a legkevesebbet, tobbnyire csak 2 napot kapnak, nagyon jo ceg ami 3-at ad.

Tuzol tudtommal 3-at kap, de ebbol szolgalat utan elso nap meg keszenletbe van, legalabbis itt Erdelyben, M.O. talan mas.

Katonaknal van boven 8 oras is, de nalunk a 157 embernek a kb a fele 24 orazik.

2018. febr. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
27%
Tudtommal Erdely Romania ez pedig itt Magyarorszag. Es itt igy van, nem ugy mint ott. :) Tuzoltoknal tervek vannak a 3 pihinapra, katonaknal es bizt oroknel pedig ugy van tobbnyire ahogy irtam.
2018. febr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Egyreszt katona sztem tobbnyire napi 8 orazik. Tehat szerinted.

Szerintem meg minden alakulatnal, raktaraknal, lotereknel meg egyep speci helyeken 24 oras szolgalat is van. Meg szolgalatos tiszt es annak a segedje ha szukseg, kapusok, esetleg soforok, radiosok, stb. Ami bizony eleg sok ember. Lehet hogy ez itt nem M.O., de ketlem hogy a Honvedseg csak sima papirtologatokbol allna akik delutan lekapcsoljak a villanyt es mind hazamennek.

2018. febr. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%
Amit minden más ember is tesz a szabadidejébe, csak neki épp nem fixen szombat vasárnapra esik a szabadnap.
2018. febr. 5. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:
En is Romaniabol, Erdelybol irok. Van itt is 8 oras szolgalat a katonai egysegeknel, de legtobb ugy tudom 24 orazik. Na, a kerdesem rajuk vonatkozott :-)
2018. febr. 5. 14:04
 19/24 anonim ***** válasza:

Egy napot dolgozik aztán 3 nap szabad? Azért ez nem feltétlenül általános. Öcsém katona és az ünnepeket a határon töltötte, most sem jött haza hétvégén, mert ügyeletes volt...

Különben gondolom, ugyanazt csinálják, mint bárki más, ellátják magukat (háztartás pl.), és a hobbijukkal foglalkoznak (öcsém például szeret fotózni).

2018. febr. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

A katonáknál ne azt nézzük már, amikor kimennek határszolgálatra, mert az nem számít bele a mindennapos teendőjükbe, azt pluszban vállalták, vagy sem, de azért extra pénzt kapnak! és akkor 12/24-es szolgálatban vannak. Az totál más, ne keverjük már a szezont a fszommal!


Tudom miről beszélek, párral már összefutottam.

2018. febr. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!